Neler Yeni

Comnet vs Gıbırnet hangisi daha iyi sonuçlar verebilir ?

Soux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Arslan
Altyapı 75 mbps VDSL destekliyor, Çanakkalede yaşıyorum Comnet mi Gıbırnet mi daha iyi olur ?

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,609
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
hiçbirine geçme son kullanma tarihi yaklaşmış bir ürünü yada bimdeki hindi midir at etimidir ne eti belli olmaz bir ürünü sırf %25 indirimli alınmayacağı gibi bu firmalarada asla bulaşma netspeed al millenicom al türknet al bir şey yap ama bunlara bulaşma sırf ucuz diye bu firmalara bulaşılmamalı

Soux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hiçbirine geçme son kullanma tarihi yaklaşmış bir ürünü yada bimdeki hindi midir at etimidir ne eti belli olmaz bir ürünü sırf %25 indirimli alınmayacağı gibi bu firmalarada asla bulaşma netspeed al millenicom al türknet al bir şey yap ama bunlara bulaşma sırf ucuz diye bu firmalara bulaşılmamalı
Şuanda Türk Telekom kullanıyorum ama fiyatları malum biraz fazla o yüzden değiştirmeyi düşünüyordum. Peki siz hangisini önerirsiniz ? Türknet'in Müşteri Hizmetleri olmadığı için ona çok sıcak bakmıyorum.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,609
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Şuanda Türk Telekom kullanıyorum ama fiyatları malum biraz fazla o yüzden değiştirmieyi düşünüyordum. Peki siz hangisini önerirsiniz ? Türknet'in Müşteri Hizmetleri olmadığı için ona çok sıcak bakmıyorum.
hocam müşteri hizmetleri yok değil var ama arayarak ulaşamıyorsun sadece uygulamadan talep ile ulaşabiliyor ancak ha tt ha türknet ikisininde fiyat politikası neredeyse aynı milleni veya netspeed geçebilirsiniz

Soux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Arslan
hocam müşteri hizmetleri yok değil var ama arayarak ulaşamıyorsun sadece uygulamadan talep ile ulaşabiliyor ancak ha tt ha türknet ikisininde fiyat politikası neredeyse aynı milleni veya netspeed geçebilirsiniz
Millenicom veya Netspeed arasında hangisi daha iyidir ? Siz hiç kullandınız mı birisini ? Türknet'in desteğinin çok iyi olmadığını da duymuştum ve şikayetvar da da bu gözüküyor az çok, mesela Türknetin şikayetvarda 12k şikayeti var ve 850 tanesi çözülmüş, Netspeed in 1.300 şikayeti var 800 çözüm, Millenicom'un 14k şikayet 5k çözümü var. Değerlere bakınca ki daha önceden de baktığım internet olan Netspeed daha iyi gibi duruyor ama altyapısını tam olarak bilemiyorum işte.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İkisine de hiç bulaşma. Millenicom, Netspeed gibi firmalara bakabilirsin.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,609
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Hangisini önerirsiniz ?
2.5 yıldır millenicom kullanıyorum modem harici sıkıntı yaşamadım en son ,3 ay önce taahhütlü pakete geçmek için aradım başka da hiç aramadım konuşmadım kendileriyle ama bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak sıkıntı her firmada yaşanır ama millenicom tavsiyemdir 1 ay ücretsiz denemek isterseniz eğer kodumu verebilirim demek isterdim ancak ilk ay ücret ödeyip 2. Ay ödememe yapıyor kendileri o yüzden gene millenicoma geçmek isterseniz tüm testleri sizlere atabilirim

Soux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Arslan
2.5 yıldır millenicom kullanıyorum modem harici sıkıntı yaşamadım en son ,3 ay önce taahhütlü pakete geçmek için aradım başka da hiç aramadım konuşmadım kendileriyle ama bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak sıkıntı her firmada yaşanır ama millenicom tavsiyemdir 1 ay ücretsiz denemek isterseniz eğer kodumu verebilirim demek isterdim ancak ilk ay ücret ödeyip 2. Ay ödememe yapıyor kendileri o yüzden gene millenicoma geçmek isterseniz tüm testleri sizlere atabilirim
Tamamdır çok teşekkürler ben biraz daha bakayım duruma göre size dönüş yaparım :)

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,385
İsim
Emre Zengin
Altyapı 75 mbps VDSL destekliyor, Çanakkalede yaşıyorum Comnet mi Gıbırnet mi daha iyi olur ?
Kablonet ya da Turkcell'in altyapısı var mı hocam? Varsa onlara da bakabilirsin.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
tabi sen bilirsin ama bakabilirsin

• Beğen
Reaksiyonlar: Soux

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,609
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Tamamdır çok teşekkürler ben biraz daha bakayım duruma göre size dönüş yaparım :)
Tamamdır hocam her türlü bilgi için iletişime geçebilirsiniz 2.5 yıldır kullanıyorum gerçekten tek sıkıntı modemdi onuda halledince sıkıntı kalmadı

• Beğen
Reaksiyonlar: Soux
Top Bottom