Neler Yeni

Comnet'e geçtim, söyleyeceklerim var.

etnetalw

80+ Bronze
Altyapım iyi TTNETte 2 yıl sorun yaşamadım Turknette son günlerde anlık kopmalar oluyordu onlarda gözükmüyordu onun dışında ISS lerde sıkıntı yaşamadım. Fiber altyapı var zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatay
Hayatda pinginiz 20-23ms arasında olması lazım istanbul sunucusuna. Fazla geldi
TT ile Milleni abonesi olarak aynı pingi alıyorum milleni deneyebilirdiniz.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
Hayatda pinginiz 20-23ms arasında olması lazım istanbul sunucusuna. Fazla geldi
TT ile Milleni abonesi olarak aynı pingi alıyorum milleni deneyebilirdiniz.
Milleni tahattütlü ya da ön ödemeli hizmeti yok 12 ay alabileceğim bir paketi yoktu sanırım. Kuzenimde antakya da millenicom kullanıyor bende gittiğimde test etmiştim baya kötüydü. Altyapısından kaynaklıdır fakat zamdan etkilenmemek için min 12 ay alacağım internet hizmeti arıyordum

Evet hatay istanbul a 20-23 ms almam lazım, ms değerlerini yazdım

etnetalw

80+ Bronze
Milleni tahattütlü ya da ön ödemeli hizmeti yok 12 ay alabileceğim bir paketi yoktu sanırım. Kuzenimde antakya da millenicom kullanıyor bende gittiğimde test etmiştim baya kötüydü. Altyapısından kaynaklıdır fakat zamdan etkilenmemek için min 12 ay alacağım internet hizmeti arıyordum

Evet hatay istanbul a 20-23 ms almam lazım, ms değerlerini yazdım
Eğer oyle ise siz bilirsiniz.

milenix

80+ Gold
Altyapım iyi TTNETte 2 yıl sorun yaşamadım Turknette son günlerde anlık kopmalar oluyordu onlarda gözükmüyordu onun dışında ISS lerde sıkıntı yaşamadım. Fiber altyapı var zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatay
istanbulda bile berbat ötesiyken hatayda iyi olması garip

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür

milenix

80+ Gold

NightWish2434

80+ Silver
2-3 gün önce Turknetten comnete geçme kararı aldım. Aslında Gibirnet ve comnet arasında kararsızdım bir çok kişi comneti tavsiye etmediler fakat comnete geçersem beğenmezsem 14 gün içinde koşulsuz iptal ederim diye düşüncem vardı. Çünkü 12 aylık paket alımı sadece comnetteydi.

12 aylık + 1 aylık davetiye kodu ile 13 ay kullanımına sadece 1320 TL ödedim. ( aylık 101 TL 100mbps paket)

Ve aşırı memnumum.

Daha önce kullandığımız İSS hızları ve pingleri

TTNET>100mbps paket 130 mbit hız, Valorant 20/21 ms
Turknet> 100mbps paket 110 mbit hız, Valorant 23/24 ms
Comnet> 100mbps paket 120 mbit hız, Valorant 25/26 ms

açıkcası 13 ay boyunca 100mbps hızı ayda 100tlye kullanmak çok iyi geldi. TTNET kullandığımda kusursuz hız alıyordum fakat şuan aylık 269tlye 100mbps sağlıyorlar diye direk eledim. Turknette arkadaşını getir kampanyası vardı 250tl zam geldiği halde 180tl ödeyecektim fakat son 2 haftadır anlık internet kesilmeleri ve bunların devam etmesi beni sinirlenmişti. En son bu zamlardan etkilenmemek için tahattütlü ya da ön ödemeli bir firma arıyordum. Gibirnet 6 ay ön ödemeli internet sağlarken comnet 12 ay + 1 ay davetiye ile 13 ay sağlıyordu.

Özetle fiber altyapınız varsa ve daha önceki ISS lerde sorun yaşamadıysanız comnette de kesinlikle yaşamazsınız diye düşünüyorum. Umarım comnete olan ön yargınızı kırmışımdır. 13 ay boyunca ayda 100tl ile 100mbps kullanma imkanı veren başka firma yoktur.

Dipnot: Daha önceki ISSlerinizde sorun yaşadıysanız sık sık, comnete geçmenizi önermem. Müşteri hizmetleri konusunda sıkıntı yaşabilirsiniz.

1 ŞUBATTA COMNETE ZAM GELECEK BİLGİNİZE.

Telefonunuz da NFC varsa evrak kargo gönderme ile ugraşmadan uzaktan işlemleri tamamlayabilirsiniz. 2 iş günü içinde internetiz aktif oluyor.

Alıntıyı görüntüle
ucuz etin yahnisi yenmeZ
350₺ bastım 1000/100 paket aldım Turkcell sabit 4ms hiçbir sıkıntıda yok 10m + 3-4 duvar var modemle aramda 300mb alabiliyorum. (Dibinde de aynı)

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür

Eren58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Eren Demirci
Hocam biz de yeni Comnet e geçtik mobil uygulamasından kimlik doğrulama yaptık evrakları web sitesinden yükledikten sonra galiba bir daha kargoyla göndermemiz gerekiyormuş doğru mudur?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
Hocam biz de yeni Comnet e geçtik mobil uygulamasından kimlik doğrulama yaptık evrakları web sitesinden yükledikten sonra galiba bir daha kargoyla göndermemiz gerekiyormuş doğru mudur?
mobilde nfc ile yaptıysan gerek kalmıyor

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
memnuniyet aslında uzun vadede yaşanan bir olaydır millenicomda da aynısını yaşadım 3 hafta çok güzel sonra sıfır verilen modem bozulunca memnuniyet bozuluyor hızlarınızda kopma vb olduğunda şikayet edince memnuniyet başlar yani uzun vadeli bir konu açmalısınız bence

Top Bottom