Neler Yeni

Connect Game Hk. (İletişim-Garanti)

DarylE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
Arkadaşlar selamlar iyi pazarlar .
Connect Game üzerinden Kasım 2023 tarihinde Darmoshark M3 4K model kablosuz mouse almıştım. Haziran 2024 tarihinde scroll'unda problem yaşamaya başladım ardından neredeyse scroll kullanılamaz hale gelmişti. Connect Game ile ([email protected]) 22 Haziran 2024 tarihinde başlayan mail görüşmelerimiz önce faturayı iletmemi istediler ardından yaşadığım problemi kısa bir video olarak göndermemi rica ettiler(en anlam veremediğim olay buydu). Üretici firma ile görüşüp 8 Temmuz da kargo kodu paylaştılar ve ürünü gönderdim. 30 temmuz tarihinde ürünümün servis işlemleri tamamlandığını söylerek adresime gönderim sağladılar . Mouse da yaşadığım problem çözülmüş ve gönderdiğim gibi mouseyi teslim aldım.

Bunu yazmamın sebebi evet birçok problem yaşamış kişi forumda mevcut aynı zamanda internet üzerinde de yaşayan kişileri görüntülüyorum. Ama firma benimle bir işbirliği vs olmadığına göre bazı şeyleri geliştirdiğini düşünüyorum. Evet ek'te göstereceğim gibi maile dönüş hızları çok hızlı değil biraz süreç uzayabiliyor. Ama en azından çözüm üretebildiler. Tabii ki daha geliştirmeli ve kurumsallaşmaları gerekiyor diye düşünüyorum . Bunların hepsi kendi tecrübem ve düşüncelerim katılmayabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar

Ekler

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    126.5 KB · Hit: 22
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,616
Üyeler
154,622