Neler Yeni

Cooler Master Elite V4 500W nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
Merhabalar iyi forumlar bir sorum olacaktı da Bu PSU satın aldım da acaba patlama sorunu falan yaşar mıyım? Biraz bilgisizdim bu konu da marka olsun dedim ama daha sonra araştırmamla forumlar'da gördüğüm kadarıyla kötü bir PSU deniliyor. 492 TL verdim beni yarı yolda bırakır mı acaba?

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Merhabalar iyi forumlar bir sorum olacaktı da Bu PSU satın aldım da acaba patlama sorunu falan yaşar mıyım? Biraz bilgisizdim bu konu da marka olsun dedim ama daha sonra araştırmamla forumlar'da gördüğüm kadarıyla kötü bir PSU deniliyor. 492 TL verdim beni yarı yolda bırakır mı acaba?
kötü bir psu değil

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yok
Kalitesiz bir PSU. Ama durduk yere patlayacak kadar rezil bir model değil.

492TL verilecek kalitede bir model kesinlikle değil ama aldıysan kullanmanda bir sakınca yok.

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Orta derecede bir psu,patlama yaşama ihtimali çok düşük ancak keşke önce bütçe belirleyip burada konu açsaydınız çünkü bu fiyata daha iyileri var.

Abdullah1

80+ Bronze
Sorun yaşamazsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kalitesiz bir PSU. Ama durduk yere patlayacak kadar rezil bir model değil.

492TL verilecek kalitede bir model kesinlikle değil ama aldıysan kullanmanda bir sakınca yok.
Bilgiler için teşekkür ederim aldım artık sorun çıkarmaz umarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun yaşamazsın
teşekkürler umarım sorun yaşamam.

Orta derecede bir psu,patlama yaşama ihtimali çok düşük ancak keşke önce bütçe belirleyip burada konu açsaydınız çünkü bu fiyata daha iyileri var.
Bilgiler için çok teşekkürler ssd ve kasa alacağım zaman konuyu mutlaka açacağım teşekkür ederim iyi forumlar.

Abdullah1

80+ Bronze
Kargo gelmiş de evde yoktum annem almış kargoyu sizce iade edeyim mi hepsiburada kendi mağazasından aldım

Sizce iade etmeli miyim @CneD
istersen edip xpg pylon alabilirsin

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Bilgiler için teşekkür ederim aldım artık sorun çıkarmaz umarım.

teşekkürler umarım sorun yaşamam.

Bilgiler için çok teşekkürler ssd ve kasa alacağım zaman konuyu mutlaka açacağım teşekkür ederim iyi forumlar.
kötü değil dediğim gibi sharkoon değil şükret :D (!)

Top Bottom