Neler Yeni

Çözüldü✓ Cooler Master MM310 alınır mı ?

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Bütçe
550
ürün çok hoşuma gitti boyutlarını şuanki g203 le karşılaştırdım tam istediğim bir şey tam oturucak elime 55gram ağırlığı var ve fiyatı şuan cidden iyi sizce alınır mı
yazılımı felan nasıldır ?
ve yeni çıkmış bir mouse bu yüzden bi sorma gereği duydum gören kullanan felan varsa yorumlayabilir mi.

link : https://www.itopya.com/cooler-master-mm310-12000dpi-rgb-siyah-gaming-mouse_u20416
Mesaj otomatik birleştirildi:

normalde HyperX Pulsefire Haste almayı düşünüyordum fakat aydınlatması az gelince böyle bir seçenek daha çıktı.​

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ayberk Çakır
ürün çok hoşuma gitti boyutlarını şuanki g203 le karşılaştırdım tam istediğim bir şey tam oturucak elime 55gram ağırlığı var ve fiyatı şuan cidden iyi sizce alınır mı
yazılımı felan nasıldır ?
ve yeni çıkmış bir mouse bu yüzden bi sorma gereği duydum gören kullanan felan varsa yorumlayabilir mi.

link : https://www.itopya.com/cooler-master-mm310-12000dpi-rgb-siyah-gaming-mouse_u20416

normalde HyperX Pulsefire Haste almayı düşünüyordum fakat aydınlatması az gelince böyle bir seçenek daha çıktı.​

bu mouse ın aman aman buyuk bir ebatı olduğunu düşünmüyorum canlı görmemekle beraber elin buyuk ise elinde kaybolabilir onu da hesaba kat canlı görüp deneme şansın varsa bi dene bence elin buyukse sorun olabilir çünkü

• Beğen
Reaksiyonlar: john

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu mouse ın aman aman buyuk bir ebatı olduğunu düşünmüyorum canlı görmemekle beraber elin buyuk ise elinde kaybolabilir onu da hesaba kat canlı görüp deneme şansın varsa bi dene bence elin buyukse sorun olabilir çünkü
yok ya videolarınada baktım boyuttan yana sıkıntı olacağını sanmıyorum fakat mouse yeni ya acaba bi kroniği felan varmıdır diye soriyim dedim.
sence alınır mı yazılımı felan nasıl ?

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,027
İsim
İsim İSİMOĞLU
HyperX pulsefire haste alırdım ben...

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ayberk Çakır
yok ya videolarınada baktım boyuttan yana sıkıntı olacağını sanmıyorum fakat mouse yeni ya acaba bi kroniği felan varmıdır diye soriyim dedim.
sence alınır mı yazılımı felan nasıl ?
hiç kullanmadım ama yorumlar vs yabancı kanallardaki guzel yani fiyat yılbaşından sonra bı 700 bandına zıplıcak bence alacaksan kaçırma

• Beğen

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
HyperX pulsefire haste alırdım ben...
aga düşündüm düşünmedim değil ama ondan vazgeçtim ya dediğim gibi aydınlatması az ve delikli bilmiyorum benim odam çok toz alan biryer ve içinin ful toz dolduğunu düşünce pek iyi gelmiyor ve yazılımıda kötü diyorlar.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,027
İsim
İsim İSİMOĞLU
aga düşündüm düşünmedim değil ama ondan vazgeçtim ya dediğim gibi aydınlatması az ve delikli bilmiyorum benim odam çok toz alan biryer ve içinin ful toz dolduğunu düşünce pek iyi gelmiyor ve yazılımıda kötü diyorlar.
Saç kurutma makinesi ile rahatça temizleyebilirsin...

• Üzgün

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
hiç kullanmadım ama yorumlar vs yabancı kanallardaki guzel yani fiyat yılbaşından sonra bı 700 bandına zıplıcak bence alacaksan kaçırma
fiyatlar zaten o seviyelerde şuan indirimde diye itopyada bu fiyat, valla bencede alıyım deniyim sonuçta iade etme hakkım var değil mi :)
olduki bi sıkıntısı felan iade ederim. ama hiç sanmıyorum

Saç kurutma makinesi ile rahatça temizleyebilirsin...
:D

Alıyorum teşekkürler...

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Merhabalar MM310 mouse aldıktan sonra gördüklerimi anlatayım :
+ çok hafif mouse (kablo daha ağır diyebilirim : )
+hafifliğinden midir yoksa altındaki plastik ayaklardan mıdır akıp gidiyor mousepad üzerinde mouse.
- yazılımı çok kötü bir sürü hata ve bug var.
- malzeme kalitesi aşırı ucuz ve dandik geldi hafif olmasının bir nedenide bu sanırım.
- tutuş pozisyonu daha çok parmak ucuyla oynayanlar için çünkü avuş içi kısmı çok yukarda kalıcak şekilde yapılmış.
( ve iade ettim ) bana göre fiyatı max 300 lira olmalı cidden kalitesi çok kötü.
g203 kullanıyorum ağırlığı olmasa ondan daha iyi diyebilirim. bu arada swich tarafına pek girmiyorum bilgim olmadığından.

HyperX pulsefire haste almamın sebebi ise bir sürü kronik sorunun olması amazon daki yorumlarına baktığımda anladım.
( bağlantı kesilmesi, sağ ve sol tuşum tıklamaması vs. )

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,909
Üyeler
142,488
Son üye
roymakaay
Top Bottom