Neler Yeni

cooler master mm710 'Ankara'

TAYTO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Taylan A
Bu mouse'u Ankarada kullanan var mı? gelip 5dakika denemek istiyorum. Beğenirsem almayı düşünüyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,804
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Kimsenin gel dene diyeceğini sanmam. Zaten kullanan da fazla yoktur. Ama benim tavsiyem delikli mouse almamınız. İçine partiküller dolar ve temizlemesi zor olur.

TAYTO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Taylan A
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir umut yazdım bende ama... görüntü değil işlevi önemli, delikli çünkü en hafif mouse, arkası hafif bombeli, elime uygun görünüyor ama denemeden almak istemiyorum. Mağazalardada yok :/

Mr.Efe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Efe Özpolat
Instagram
ozpolat_efe
Discord
ozpolat_efe#6063
Delikli aldın diyelim sonra yanlışlıkla içine su döküldü bozulma olasılığı daha fazla ama deliksizde belki bozulmaz

T.P.G.

80+ Titanium
Bir umut yazdım bende ama... görüntü değil işlevi önemli, delikli çünkü en hafif mouse, arkası hafif bombeli, elime uygun görünüyor ama denemeden almak istemiyorum. Mağazalardada yok :/
O kadar hafif mouse kimsenin almak isteyeceğini düsünmüyorum. 50tl fazlaya Sensei Ten alman çok daha mantıklı hafif mouse ve yazılımı sensörü olsun 50tl ye değer

TAYTO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Taylan A
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öneriler için sağolun, bende ec2a var ve ağır bence. Glorious düşünüyordum ama şekil itibariyle bu elime daha yatkın duruyor. Ama emin değilim işte denemek lazım, palm tutuyorum ve mm710da küçük biraz. Ultralight mouse da 3-5 tane var zaten

Top Bottom