Neler Yeni

Corsair 4000d airflow kasa kurulumu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ceyhun-USTA
Selamın aleyküm. Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim. Corsair 4000d airflow kasayı satın aldım. Kasanın içinde 3 adet sp120 rgb elit fan, rm850e modüler güç kaynağı ve fan çoğaltıcı ile beraber geldi. Anakart falan her şeyi kurdum. Ancak egb fanların bağlantısını bir türlü çözemedim. Fanlardan ikişer kablo geliyor birer taneleri çoklayıcıya takılı. Çoklayıcıdan gelen kablolardan bir tanesi usb portuna bir tanesini de güç kaynağına sata olarak bağladım. Ancak 3 adet fandan gelen diğer kabloları nereye takıcam ? Anakartta 2 adet cha fan girişi var 2 adette rgb header girişi var nasıl yapıcam bu bağlantıyı biri yardımcı olabilir mi 4 saattir uğraşıyorum beceremedim bir türlü

aliksCo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali ihsan çoban
Ben kendim kurdum yeni zaten takili geldi rgb baglantisisag kapagi acinca oraya sabitlenmis rgb soketi vardi 6 lı. digerini aldigin anakartın fan modulune takicaksin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güc kaynagi ile bir baglantisi olmayacak diye biliyorum. 2 kablo 1 i rgb 1i anakart. Ben anakart kullanim kilavuxundan kartin hangi soketine baglayacagini bul tak. Hatta ben ekstra 1 fan alip onuda egzoz fan olarak taktim

Son olarakta benim anakartta(livemixer) 6 fan soketi vardı. Fan2 sıvı sogutucu kullanacaksan onu tercih etmem gerekirmiş.. Ne farkı var bilmem parantez icinde (waterpump) gibi bir ibare vardi netten arastirmistim . Bilgiyi aktarim. Bol şans

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ceyhun-USTA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kendim kurdum yeni zaten takili geldi rgb baglantisisag kapagi acinca oraya sabitlenmis rgb soketi vardi 6 lı. digerini aldigin anakartın fan modulune takicaksin

Güc kaynagi ile bir baglantisi olmayacak diye biliyorum. 2 kablo 1 i rgb 1i anakart. Ben anakart kullanim kilavuxundan kartin hangi soketine baglayacagini bul tak. Hatta ben ekstra 1 fan alip onuda egzoz fan olarak taktim

Son olarakta benim anakartta(livemixer) 6 fan soketi vardı. Fan2 sıvı sogutucu kullanacaksan onu tercih etmem gerekirmiş.. Ne farkı var bilmem parantez icinde (waterpump) gibi bir ibare vardi netten arastirmistim . Bilgiyi aktarim. Bol şans
Tamamdır teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,150
Üyeler
156,890
Son üye
hamzakun
Top Bottom