Neler Yeni

🔥İndirim Corsair HS75 XB Wireless Kablosuz Kulaklık 1099 TL

İcard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan
Aliexpres de çakma alıcılar var xbox donanımlarının tamamını kullanabilirsiniz pc de
Nasıl bağladın kulaklığı aldım alıcıyı ama bağlanmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

adaptör lazımsa bende var ulaşabilirsiniz. bu arada kendim kullanıyorum pcde efsane kaliteli sesi olan bir kulaklık.
Nasıl bağladın yardımcı olur musun lütfen

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Erdem çay

Alıcının üstünde tuş var ona basılı tut

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
talha şahin

kulaklığın tuşuna basılı tutacaksın yanıp sönecek hızlı hızlı aynı şeyi alıcıya da yapacaksın yanıp sönerlerken eşleşcekler

defjam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ercan Dericiler
arkadaşlar bu kulaklığı almıştım bugün geldi çok incellemeden aldım bilgisayarda kullanmak için almıştım sizce bağlantı aparatı alıp bilgisayarda kullansam gecikme vs yaşarmıyım csgo valorant gibi oyunlarda yoksa iade edip farklı bir model mi almalıyım kullanan varsa yorumu nedir fiyat olarak biraz avantajlı kablosusz kulaklıklar içinde

Robius

80+ Bronze
arkadaşlar bu kulaklığı almıştım bugün geldi çok incellemeden aldım bilgisayarda kullanmak için almıştım sizce bağlantı aparatı alıp bilgisayarda kullansam gecikme vs yaşarmıyım csgo valorant gibi oyunlarda yoksa iade edip farklı bir model mi almalıyım kullanan varsa yorumu nedir fiyat olarak biraz avantajlı kablosusz kulaklıklar içinde
Lioncast® LX80 Mikrofonlu Oyun Kulaklığı, Kablosuz [80 Saat Pil] - PS5 - Xbox One - Oyun Kulaklığı PC - Kablosuz Bluetooth - Oyun Kulaklığı https://amzn.eu/d/3wRxErm

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Erdem çay

Gecikme olmaz fakat alıcı masrafı üstüne eklenirse çokta avantajı kalmıyor elinizde varsa yada ucuza kapatırsanız avantajlı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,981
Üyeler
142,851
Son üye
Kenndy
Top Bottom