Neler Yeni

corsair hs80 max wireless vs asus rog delta vs Corsair Void Rgb Elite Wireless

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arda doğan
Bu 3 kulaklık arasında kaldım 5k ya oyun ve müzik için kulaklık arıyorum fps tarzı oyunlar oynuyorum pugb cs battlefield serisi gibi birçok oyun için ses kalitesi ve mikrofon iyi olursa güzel olur

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
YILDIRIM
Corsair void elite wirelessı 1 sene kadar kullandım çok ağır bir kulaklık mic kısmı bir süre sonra yalama oluyor kendi kendine düşüyor filan açıkcası tavsiye etmem 3.500 TL gibi bir fiyatı hakettmiyor. Senin yerinde olsam 5k gibi paralara çıkabiliyorken razer Blackshark v2 pro 2023 alırdım şuan 6900 TL gözüküyor indirimle filan daha ucuza yakalanabilir duruma göre bu fiyattan da alınabilir.
Bu 3 kulaklık arasında kaldım 5k ya oyun ve müzik için kulaklık arıyorum fps tarzı oyunlar oynuyorum pugb cs battlefield serisi gibi birçok oyun için ses kalitesi ve mikrofon iyi olursa güzel olur

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arda doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Corsair void elite wirelessı 1 sene kadar kullandım çok ağır bir kulaklık mic kısmı bir süre sonra yalama oluyor kendi kendine düşüyor filan açıkcası tavsiye etmem 3.500 TL gibi bir fiyatı hakettmiyor. Senin yerinde olsam 5k gibi paralara çıkabiliyorken razer Blackshark v2 pro 2023 alırdım şuan 6900 TL gözüküyor indirimle filan daha ucuza yakalanabilir duruma göre bu fiyattan da alınabilir.
Evet Güzel Diyorlar Da https://www.epey.com/kulaklik/karsi...jbl-quantum-810_razer-blackshark-v2-pro-2023/ Arada Kaldım

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,728
İsim
Emir
void elite ve hs80 i kullandım ve aktif olarak hs80 i kullanıyorum(kablolu).Arkadaş ağır dediğini belirtti fakat bana öyle bir ağır geldiğini hatırlamıyorum değiştirme sebebim bi cızırtı mı ne vardı garantiye verdim ve bir alt muadili olan bi kulaklık önerdikleri için bende iade etme talebinde bulundum.Hs80 void eliteden kesinlikle daha iyi tek eksisi mikrofonu çıkmaması o kadar.Rog delta vs hs80 konusuna gelirsek rog delta kablolu 4.7k hs80 kablolu+kablosuz 5k kesinlikle hs80 alırdım.Performans olarak yorum yapamam.Blackshark v2 pro kısmına gelirsek razer ile bi deneyimim oldu barracuda x kullandım beğenmedim pedleri kötüydü,razer blackshark v2 ye baktım pedlerine hs80e göre oyuncak gibiydi.Bana göre 7k asla etmeyecek bir kulaklık.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arda doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
void elite ve hs80 i kullandım ve aktif olarak hs80 i kullanıyorum(kablolu).Arkadaş ağır dediğini belirtti fakat bana öyle bir ağır geldiğini hatırlamıyorum değiştirme sebebim bi cızırtı mı ne vardı garantiye verdim ve bir alt muadili olan bi kulaklık önerdikleri için bende iade etme talebinde bulundum.Hs80 void eliteden kesinlikle daha iyi tek eksisi mikrofonu çıkmaması o kadar.Rog delta vs hs80 konusuna gelirsek rog delta kablolu 4.7k hs80 kablolu+kablosuz 5k kesinlikle hs80 alırdım.Performans olarak yorum yapamam.Blackshark v2 pro kısmına gelirsek razer ile bi deneyimim oldu barracuda x kullandım beğenmedim pedleri kötüydü,razer blackshark v2 ye baktım pedlerine hs80e göre oyuncak gibiydi.
V2 x kullanıyorum V2 Pro 2023 Çok İyi Diyorlar O Aklımı Alıyo Müzik İçin Falan Olmasada Oyun İçin Harika Diyorlar

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,728
İsim
Emir
V2 x kullanıyorum V2 Pro 2023 Çok İyi Diyorlar O Aklımı Alıyo Müzik İçin Falan Olmasada Oyun İçin Harika Diyorlar
hs80 fps içinde gayet iyi bir kulaklık dolby uygulamasıyla ayarlanınca güzel oluyor,razer kulaklık konusunda biraz vasat kalmış bence

Top Bottom