Neler Yeni

Corsair HS80 sesli görüşmelerde cızırtı sesi yapıyor

darkprrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bora Karabacak
Herkese selam iyi günler, elimde Corsair HS80 model kulaklık bulunuyor. Kulaklık gayet iyi fakat şöyle bir problem mevcut kulaklıkta, Discord veyahut herhangi bir sesli görüşmenin olduğu uygulama üzerinde mikrofon aktif olduğu zaman cızırtı ve dip ses sorunu ile karşı karşıya kalıyorum. Kulaklığı %30 ses seviyesinde kullanıyorum fakat cızırtı sesi kendini belli ediyor. Ürünü İtopya üzerinden aldım, teknik servise gönderdim ve değişim kararı çıktı. Gelen yeni kulaklıkta aynı hatayı oluşturdu, anlayamıyorum bu sorun kronik bir şey mi yoksa ben mi çok şansız bir insanım? Gelen iki üründe aynı şekilde çıkıyor. Kaç yıl önce aldığım James Donkey kulaklığımda bile dip ses sorunu vs yok fakat böyle binlerce lira verdiğim kulaklıkta böyle bir sorun yaşıyorum çok garip. Bunun çözümünü bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,058
İsim
Emir
Hs80i bende itopyadan aldım ve alalı 1 yıl oluyor.Dip sesi hiç fark etmedim veya bende yok sanırım.Fakat cızırtı konusu asla yaşamadım.

darkprrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bora Karabacak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hs80i bende itopyadan aldım ve alalı 1 yıl oluyor.Dip sesi hiç fark etmedim veya bende yok sanırım.Fakat cızırtı konusu asla yaşamadım.
Hocam çözemedim gitti yani kulaklık gerçekten iyi fakat bu cızırtı olayı çok can sıkıcı acaba benim bilgisayarım ile alakalı mı diye düşünüyorum başka test edecek cihazda olmadığı için kaldım böyle.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,058
İsim
Emir
Hocam çözemedim gitti yani kulaklık gerçekten iyi fakat bu cızırtı olayı çok can sıkıcı acaba benim bilgisayarım ile alakalı mı diye düşünüyorum başka test edecek cihazda olmadığı için kaldım böyle.
Durumu tekrar belirtin normal değil

darkprrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bora Karabacak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Durumu tekrar belirtin normal değil
Üçüncü kez değişim yaparlar mı bilmiyorum ve itopyanın değilim süreci aşırı uzun geçiyor 2-3 hafta sürdü ürünün tekrar elime ulaşması çok can sıkıcı :(

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,058
İsim
Emir
Üçüncü kez değişim yaparlar mı bilmiyorum ve itopyanın değilim süreci aşırı uzun geçiyor 2-3 hafta sürdü ürünün tekrar elime ulaşması çok can sıkıcı :(
Thh ile şikayet edicem dersdenız hızlanırlar diye düşünüyorum

Top Bottom