Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Corsair iCUE 3000Dkasa 2750tl

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
muhammed samet

LoserIl

80+ Silver
Güzel kasa ihtiyacı olan alabilir

The GodFather

80+ Silver
Bu kasanın beyazını aldım aldığıma pişman oldum kasayı 3 fanla beraber gönderiyorlar tamam ama kontrolcü göndermiyorlar saçmalık 🤬 ben 3 fanı anakartın neresine takacağım ikisini taksam diğer üçüncüye yer kalmıyor + ışıkları kontrol etmek için de argb kontrolcü almak şart. Kısaca bunu 2750₺ ye alan kişi fan ve ışıkları kontrol etmek istiyorsa fan çoklayıcı ve argb kontrolcü alması lazım. Ben argb kontrolcüyü 500₺ ye aldım orijinal corsair, fan çoklayıcıyı da 250₺ ye aldım bana bunun maliyeti 3.500ü buldu. Alacak olan kişi buna göre alsın…

adroxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Şahin Saydan
Kasanın siyahı mevcut bende arkadaşın dediği gibi 3 argb fan ile geliyor af120 elite fanlar ile geliyor bu fanlar aşırı sesli kağıt üstünde güzel olabilir ama daha iyi bir fan takılabilir kasa küçük arkadaşlar 360 üste takamazsınız kalite olarak iyi

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Hayriye
Bu paraya tam olarak çöp. Sıvı soğutucu desteği yarı fiyatına olan kasalarla aynı

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,634
İsim
kilan embappe
Mantıklı değil bence.

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Timur
kasa gayet iyi ya bu fiyata daha iyisi var mıdır bence vardır ama sadece bu kasaya yorum yapıcak olsam kasanın her yeri mash, airflow çok iyi. çöp diyen arkadaş bi sebep belirtmemiş neye göre çöp dedi acaba.
Bu kasanın beyazını aldım aldığıma pişman oldum kasayı 3 fanla beraber gönderiyorlar tamam ama kontrolcü göndermiyorlar saçmalık 🤬 ben 3 fanı anakartın neresine takacağım ikisini taksam diğer üçüncüye yer kalmıyor + ışıkları kontrol etmek için de argb kontrolcü almak şart. Kısaca bunu 2750₺ ye alan kişi fan ve ışıkları kontrol etmek istiyorsa fan çoklayıcı ve argb kontrolcü alması lazım. Ben argb kontrolcüyü 500₺ ye aldım orijinal corsair, fan çoklayıcıyı da 250₺ ye aldım bana bunun maliyeti 3.500ü buldu. Alacak olan kişi buna göre alsın…
xd.jpg

kazıklanmış olabilir misin acaba. resmi sitede argb adapter included yazıyor.

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Hayriye
kasa gayet iyi ya bu fiyata daha iyisi var mıdır bence vardır ama sadece bu kasaya yorum yapıcak olsam kasanın her yeri mash, airflow çok iyi. çöp diyen arkadaş bi sebep belirtmemiş neye göre çöp dedi acaba.

Alıntıyı görüntüle

kazıklanmış olabilir misin acaba. resmi sitede argb adapter included yazıyor.
Gayet de belirttim benim için yeterli sebep İncehesapta cuma geceleri Lian li kasalar 2500-2600e satılıyor 3 argb fanlı 360mm sıvı soğutucu destekliyor üste malzeme kalitesi olarak da daha iyi menteşeli camı da var gayet fazla da disk destekliyor. İstemeyeceğin kadar artısı var. 2750ye bunu alıyorsun 360lık soğutucu takamıyorsun 1,5 2 ye ne kasalar var bu kasa için söylemiyorum ama benim için kasa kalitesi çok da önemli değil dokunmayacaksın sırtına yük yüklemeyeceksin. Gacırtı gucurtu da yapmayacak

Griffith

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Cem Temeltaş
Kontrolcü olmaması kötü de üçlü PWM fan çoklayıcı ₺100 yani.

carfreak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
hakan kara
Vatan'dan aldığım sistemle gelmişti. Bana önde 3 argb arkada 1 elite fanla geldi. Kontrölcü ve çoklayıcı da vardı. Satıcıdan satıcıya değişiyor sanırım kutu içeriği.

Top Bottom