Neler Yeni

Corsair K55 RGB PRO Membrane Klavye 849 TL

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
g213 ile bunun arasında ne fark var acaba beyler yazılımı nasıl

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
Saçmalıyorsun, bakış açın tamamen saçmalık. Bu fiyata alınmaz zaten bu membran diye 800 TL değil, "Corsair Kazığı"ndan dolayı 800 TL ve bunu anlayamıyor musun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye alınmaz zaten
Sadece bu marka 800 TL ye mebran satsa Corsair kazığı olurdu her marka satıyor 30 dolarlık ürünü adam 20 ile çarpıp üstüne kar ve vergi koyuyor da satıyor milletin 30 birime aldığı şeyi belki de 800 1k lara alıyoruz (fiyatlar örnektir)

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser#0001
Konuya goz gezdirdim de yok dandik switch yok yay sesi yok bilmem ne, cok da guzel klavyeler bulunabiliyor 100-200TL fazlasına MK61, RK61, Aigo A100 gibi, zorlamanin anlami yok. Ha tepkime suresi vesaire okay ama olmasi gereken fiyatlarda degil yine de, bir tik daha inmesi gerekiyor en azindan
Hastası alabilir, ben tercihimi MK61'den yana yaparım.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,683
İsim
göksel yurtcan
Konuya goz gezdirdim de yok dandik switch yok yay sesi yok bilmem ne, cok da guzel klavyeler bulunabiliyor 100-200TL fazlasına MK61, RK61, Aigo A100 gibi, zorlamanin anlami yok. Ha tepkime suresi vesaire okay ama olmasi gereken fiyatlarda degil yine de, bir tik daha inmesi gerekiyor en azindan
Hastası alabilir, ben tercihimi MK61'den yana yaparım.
mk 61 ile gta da uçak uçurun hocam uçurabiliyorsanız %60 klavye ile tam boyut klavyeyi karşılaştırmanın hiçbir anlamı yok herkes %60 klavye alamaz eğer tam boyut klavye istiyorsa bu paraya alınabilecek bir klavye tam boyutlu bir mekanik klavye almak istese 1.5/2 k gözden çıkarmak zorunda buda asgari ücretin çeyreği eder bu paraları herkes veremez mantıklı konuşacak olursak sizin dediğiniz asla mantıklı değil adam tam boyut klavye atmış buna karşı %60 klavye önermek gerçekten mantıklımı sizce ?

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
Discord
lisser#0001
mk 61 ile gta da uçak uçurun hocam uçurabiliyorsanız %60 klavye ile tam boyut klavyeyi karşılaştırmanın hiçbir anlamı yok herkes %60 klavye alamaz eğer tam boyut klavye istiyorsa bu paraya alınabilecek bir klavye tam boyutlu bir mekanik klavye almak istese 1.5/2 k gözden çıkarmak zorunda buda asgari ücretin çeyreği eder bu paraları herkes veremez mantıklı konuşacak olursak sizin dediğiniz asla mantıklı değil adam tam boyut klavye atmış buna karşı %60 klavye önermek gerçekten mantıklımı sizce ?
Aigo A100? 1200'lere falan çıkarsa bütçe Furylevel Y1, biraz daha fazlasına Alloy MKW100? Ne gerek var 2K'lara çıkmaya?

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
Discord
lisser#0001
Vatanbilgisayardan bakiyon galiba
TRY 792.23 26%OFF | Aigo A100 oyun mekanik klavye 2.4G kablosuz USB tip-c kablolu mavi anahtarı 100 anahtar Hot Swap şarj edilebilir oyun klavye
Bunda aydinlatma yok fakat en kotu 200-300 fazlasina yurtdisindan yine mis gibi klavyeler bulunur tam panel. TR pazarindan ibaret gormeyin her seyi, buradan gidersek zaten fiyatlar rezillik, yd olarak guzel ürünler var.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,683
İsim
göksel yurtcan

umit88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ümit
gecen sene 500 tlydi bu klavye, yerine gidip itopyadan 800 e gamebooster firestorm beyaz aldım, genel itibariyle klavyeden halen memnunum ama şimdi bikaç tuşu basmıyor tutukluk yapıyor, başka klavyem olmadığı için garantiye veremiyorum ki zaten garantisi de cacık.
gidip bunu alıp bendekini servise gönderesim var.

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
geçen sene beleşe almışım resmen

Ekler

• Screenshot.png
    Screenshot.png
    52.6 KB · Hit: 62

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Mekanik klavye parasına membran satan firma değil, aldığınız gamepower-rampage mekanik klavyelerin switchleriyle bunları bir tutuyorsunuz ya aşırı komiğime gidiyor. Giriş seviye switchler, 0 malzeme kalitesi ile satılan mekanik klavyelerle bunu karşılaştırmayın artık. İnsanlar mal değil corsair-steel series-rog klavyelere 2.5-4k veriyor.
kim alıyor 1.2 1.3k ya gamepower rampage ? ezberlemişsiniz 2tane marka daha düne kadar rog strix tkl klavye geri ödemeyle 1200 1300tl ye geliyordu bilmem anlatabildim mi sizin gibiler oldukça daha bu firmalar kafalarına göre çok fiyat yazarlar

freygasm

80+ Gold
kim alıyor 1.2 1.3k ya gamepower rampage ? ezberlemişsiniz 2tane marka daha düne kadar rog strix tkl klavye geri ödemeyle 1200 1300tl ye geliyordu bilmem anlatabildim mi sizin gibiler oldukça daha bu firmalar kafalarına göre çok fiyat yazarlar
Premium ürün alıyorsak premium fiyat öderiz, pahalı dediğin markanın yurtdışında 150dolar olan ürünü trde de o fiyatta. Stoklarda olmadığı zaman satıcılar faiş fiyat çekiyor yani. Ayrıca corsair garantisini tatmayan bi insansanız bu yorumu yapmanız gayet normal. Ben 2k+ ücret ödüyorsam bir ekipmana tekrar almak istemem. Bunu sağlayan firmalardan biridir corsair.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
The End
Yine eline değmeyen ekipmanı kötülemeye başlamışlar, Kötü diyor ama kullanmadığı için neye kötü dediğini bilmiyor, Ben XT modelini aktif kullanan biri olarak klavye kesinlikle membrane seçilecekse kesinlikle memnun eder, Premium klavye, RGB den tut tuşların basım hissiyatına kadar, ilk aldığımda soldaki makro G tuşlarına alışamadım 1 hafta sonra tamamen alıştım rahatsızda etmedi, Bilek desteği güzel, Eleştirebileceğim yönü makrosuz versiyonu olsa iyi olurdu + Tuşları çok fazla temizleyen biriyseniz ıslak mendil veya bezle, WASD tuşlarında soyulma oluyor, Onun dışında eksi yanını görmedim. Oyunlarda mekaniği aratmıyor. Mekanik alacaksanızda merdiven altı dandik markaları almayın kronik sorunlarla başınızı ağrıtırsınız. Asus Tuf k1'e göre çok daha iyi k55. Bunun sadece yazılımı + Rgb'si 300₺ eder net.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,669
Üyeler
141,473
Son üye
ahmettbx
Top Bottom