Neler Yeni

Yardım CORSAİR K70 mi RAZER Blackwidow V3 mü ?

sawgent

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Akın Çelik

İkiside hemen hemen aynı fiyat mouse kulaklığımı razer aldım klavye kaldı sadece bilek desteği önemli değil sessiz ve tepki süresi iyi olsun oyun oynarken yeterli hangisini tercih etmeliyim.

Goatseb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Multi kasa Vettel
Mouse ve kulaklık razer ise klavyeyi de razer alman güzel olur. Bende de kulaklık klavye razer, mouse olarak da indirim bekliyorum razer için.

freygasm

80+ Gold
corsairden sasma switchleri cok kaliteli ve rmasi mukemmel
Mesaj otomatik birleştirildi:

mouse kulaklık razer olsa bile corsair ve razer synch calisabiliyo + olarak

sawgent

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Akın Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mouse ve kulaklık razer ise klavyeyi de razer alman güzel olur. Bende de kulaklık klavye razer, mouse olarak da indirim bekliyorum razer için.
Kualklık blackshark v2 aldım mousede viper 8khz alıcam birazdan sipariş vericem klavyeyide razer almak istiyorum ama corsairde red switch olması çok cazip geliyor kaliteli gibi biraz klavye seside önemli benim için elimde blue switch var inanılmaz sesli

Goatseb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Multi kasa Vettel
Kualklık blackshark v2 aldım mousede viper 8khz alıcam birazdan sipariş vericem klavyeyide razer almak istiyorum ama corsairde red switch olması çok cazip geliyor kaliteli gibi biraz klavye seside önemli benim için elimde blue switch var inanılmaz sesli
O zaman corsair yönelebilirsin. Bende blackwidow v2 var green switch. Baya ses yapıyor. Bakmadım ama V3 de green galiba

freygasm

80+ Gold
corsair silent mx switch öneririrm strafe mk2de vardı başka modellerde var mı bilmiyorum red switchten %50 daha sessiz

sawgent

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Akın Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
corsair silent mx switch öneririrm strafe mk2de vardı başka modellerde var mı bilmiyorum red switchten %50 daha sessiz
stoklarda pek bulamadım hocam malesef

O zaman ses yapar. Ama şahsen ben almışken yinede razer alırdım. Set olsun diye :D
red sw ile cok ses farkı olurmu acaba sonuçta ikiside mekanik illaki ses yapıcak diye düşünüyorum benimde gönlüm razer istiyor ama :)

Goatseb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Multi kasa Vettel
stoklarda pek bulamadım hocam malesef

red sw ile cok ses farkı olurmu acaba sonuçta ikiside mekanik illaki ses yapıcak diye düşünüyorum benimde gönlüm razer istiyor ama :)
Green switch den başka switch kullanmadım o yüzden yorum yada kıyaslama yapamam. Yakınında mediamarkt varsa gidip testini yapabilirsin. Hoşuna gitmezse corsair alırsın :)

sawgent

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Akın Çelik
Green switch den başka switch kullanmadım o yüzden yorum yada kıyaslama yapamam. Yakınında mediamarkt varsa gidip testini yapabilirsin. Hoşuna gitmezse corsair alırsın :)
Pek zamanım yok açıkçası gidip görmeye okadar yakınımda şube yok. En iyisi test videolarına bakıyım az buçuk anlaşılır ona göre karar veriyim

Goatseb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Multi kasa Vettel
Pek zamanım yok açıkçası gidip görmeye okadar yakınımda şube yok. En iyisi test videolarına bakıyım az buçuk anlaşılır ona göre karar veriyim
YouTube da vardır karşılaştırması ordan da bakabilirsin.

furkaann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Furkan Arslan
v3 Güzel klavyede uzun kullanımdan sonra switchleri eski hazzı vermiyor w a s d mesela

Top Bottom