Neler Yeni

Corsair Türkiye için RMA hizmetini kısıtlamaya gidiyor olabilir

Livaković

80+ Silver
Bana orijinal kendi kutusunda geldi, içinde gelen garanti kağıdına baktığımda "refurbished" ibaresini göremedim. Bana onun yazdığı yerin görselini atabilir misin?
7 ay önce falan sattım görselleri yok ama adım gibi hatırlıyorum karton kutuya koymuşlar jelatin takmışlar 0 gibi göstermeye çalışmışlar bana ilk başta ürün 0 gönderecez dediler ben ingilizce 40 defa mail atmışımdır her şey göründüğü gibi değil ben bu adamlar a40 kere mail attim maildede onların attığı pembe yazilmis mesaj var ilk 30 günde ariza olanlarda ram psu hdd ssdde degisim yapiyorlarmis 0 global global diye abartılan servisin sonu her şey görülduğü gibi duyulduğu gibi değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O dillere destan corsairin 50 kere mail atıp bakmadığı ssi var buyrun bakın bakın alındıktan 30 gün içinde değişim yapıyorlarmış 0 böyle bir rezillik böyle bir kepazelik olabilirmi global garantisi efsane diyen npcdir net söylüyorum yada corsaire çalışan bir kişidir

Ekler

• Screenshot_20230728_215646_Gmail.jpg
    Screenshot_20230728_215646_Gmail.jpg
    474.5 KB · Hit: 51

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
O dillere destan corsairin 50 kere mail atıp bakmadığı ssi var buyrun bakın bakın alındıktan 30 gün içinde değişim yapıyorlarmış 0 böyle bir rezillik böyle bir kepazelik olabilirmi global garantisi efsane diyen npcdir net söylüyorum yada corsaire çalışan bir kişidir
Ben memnunum ve NPC veya Corsair çalışanı da değilim. Çok agresif bir dil kullanıyorsun.
Ben senin övdüğün distribütör hakkında yorum yaparken gayet nazik bir dille yaşadığım olayı anlattım ve sizin tavsiyeniz ile bir dahakine tekrar distribütör ile şansımı deneyeceğimi söyledim. Sizin bize konunun başından beri etmediğiniz hakaret kalmadı, ne koyun olmadığımız kaldı ne NPC.

Bu konuya tek geliş amacınız ise Technopat'ta olan konunuzu burada açmış olmamdan rahatsız olmanız gibi gözüküyor. Technopat veya herhangi bir başka forum beni ilgilendirmez, ben burada açtım ve insanların bilip bilmediğini sordum. Biliyorsanız da agresif bir şekilde değil, insan gibi anlatırsınız birbirimizin tecrübelerini dinleyip ders çıkartırız. Sizin yaşadığınız kötü bir deneyim sonucunda bu firma kötü, seven herkes firmanın çalışanı yada aptaldır diyemezsiniz.

Daha fazla uzatmayacağım, lütfen sizde uzatmayın.

Livaković

80+ Silver
Ben memnunum ve NPC veya Corsair çalışanı da değilim. Çok agresif bir dil kullanıyorsun.
Ben senin övdüğün distribütör hakkında yorum yaparken gayet nazik bir dille yaşadığım olayı anlattım ve sizin tavsiyeniz ile bir dahakine tekrar distribütör ile şansımı deneyeceğimi söyledim. Sizin bize konunun başından beri etmediğiniz hakaret kalmadı, ne koyun olmadığımız kaldı ne NPC.

Bu konuya tek geliş amacınız ise Technopat'ta olan konunuzu burada açmış olmamdan rahatsız olmanız gibi gözüküyor. Technopat veya herhangi bir başka forum beni ilgilendirmez, ben burada açtım ve insanların bilip bilmediğini sordum. Biliyorsanız da agresif bir şekilde değil, insan gibi anlatırsınız birbirimizin tecrübelerini dinleyip ders çıkartırız. Sizin yaşadığınız kötü bir deneyim sonucunda bu firma kötü, seven herkes firmanın çalışanı yada aptaldır diyemezsiniz.

Daha fazla uzatmayacağım, lütfen sizde uzatmayın.
Senin burda benim konumu açman inan dostum hiç umrumda bile değil ben burda gerçekleri anlatıyorum sen memnun olabilirsin ama firmanın gerçek yüzünü anlatmak insanların görmesi en doğal hakkı agresifde değilim insan gibi anlatıyorum zaten dostum bana neyin nasıl olacağınıda söylemyemezsin firmanın çalışanı ***** da demedim bir yerlernizden atmayın npc demek hakaretmi? corsair çalışanı olmak bir hakaretmi öncellikle hakaret kavramını iyice öğrenmenizi tavsiye ediyorum disbritörüde övmek değil bu güzel kardeşim ben disbritörü övmedim farkındaysan disbritörüde gömdüm bi ara okumayı öğrensen iyi olur

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
bizim halkımızda hahaha ohh değişim aldı diye seviniyor
Öncelikle burada küçümsemeye başladınız, koyun dediniz dememin sebebi burası.
Senin burda benim konumu açman inan dostum hiç umrumda bile değil ben burda gerçekleri anlatıyorum sen memnun olabilirsin ama firmanın gerçek yüzünü anlatmak insanların görmesi en doğal hakkı agresifde değilim insan gibi anlatıyorum zaten dostum bana neyin nasıl olacağınıda söylemyemezsin firmanın çalışanı ***** da demedim bir yerlernizden atmayın npc demek hakaretmi? corsair çalışanı olmak bir hakaretmi öncellikle hakaret kavramını iyice öğrenmenizi tavsiye ediyorum disbritörüde övmek değil bu güzel kardeşim ben disbritörü övmedim farkındaysan disbritörüde gömdüm bi ara okumayı öğrensen iyi olur
NPC'nin ne olduğunu bilmeden yalnızca şu anda sosyal medya mecralarında kullanıldığı için kullanıyorsunuz sanırım. Günümüzde NPC'ler hareketleri daha önceden Script ile ne durumda ne yapacağı belirlenmiş, kendi zekası olmayan karakterlere verilen bir isim.

Firmanın çalışanı olmak kesinlikle bir suç değil ancak bir firmada çalışmak firmanın her yaptığına doğru demek anlamına gelmiyor, iş hayatına atıldığında öğrenirsin diye düşünüyorum.

Kimseyi kırmayı sevmesem de artık biraz rahatsız olmaya başladım. Buradaki rezillik Corsair'in desteği değil sizin İngilizce bilmeden çeviri ile anlamsız cümleler yazmanızdır. Gerçi yukarıdaki cümlenizdeki tek noktalama işaretinin bir adet soru işareti olduğunu düşünürsek normal, kendi dilinizi bile yazmakta zorlanıyorsunuz. Maalesef Türkiye'de eğitim bu kadar kalitesiz olduğu sürece sizi de suçlayamam.

Forum veya paylaşma kültürü olmayan bir insanla daha fazla tartışmaya girmeyeceğim, zaten bu şekilde çok uzun süre barınamayacağınız açık. Daha fazla cevap vermeye değmez.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Defalarca göndermenin sebebi nedir?

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
HyperX hala ürün göndermeye devam ediyor fakat sanırsam onların Turkiye'de şirketleri olduğu dolayısıyla direkt oradan geliyor bence Corsair'ın da böyle bir şey yapması gerekiyor

Bu arada olayı anlatayım Cloud II kulaklığın menteşesi kırıldı ve bana yeni bir kulaklık gönderdiler şu an gayet memnunum

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
HyperX hala ürün göndermeye devam ediyor fakat sanırsam onların Turkiye'de şirketleri olduğu dolayısıyla direkt oradan geliyor bence Corsair'ın da böyle bir şey yapması gerekiyor

Bu arada olayı anlatayım Cloud II kulaklığın menteşesi kırıldı ve bana yeni bir kulaklık gönderdiler şu an gayet memnunum
Bir ekipman alacağım zaman aklımda bulunduracağım, deneyiminizi paylaştığınız için teşekkürler.
Defalarca göndermenin sebebi nedir?
Kusura bakmayın anlatım bozukluğu yapmış olabilirim. Defalarca aynı ürünü göndermedim, farklı farklı sorunlar yaşadım ve gönderdim. Misal son deneyimimde 2 adet 2x8GB kit satın aldım ancak ledleri birbirlerinden mor gibi renklerde biraz daha farklı gözüküyordu. Size bir adet daha 2x8GB kit gönderelim, hepsini deneyin birbirine uyan 2 tanesini seçip diğerini bize gönderin dediler.

veinsx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sinan
Güç kaynağım için globale yazdım tr ye yollayamıyoruz diyip reddettiler. Yurt dışında bir tanıdığa kargolayabiliyorlarmış saçmalık. Global rma için yurt dışında tanıdık lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,653
Üyeler
151,775
Son üye
mustibey
Top Bottom