Neler Yeni

🔥İndirim COSORI Sıcak Hava Fritözü, 4.7 Litre Air Fryer XXL 2447'TL

Prime Üyeleri için günün fırsatı: COSORI Sıcak Hava Fritözü, 4.7 Litre Air Fryer XXL, 1500 W, Dijital Temperd Glass Gösterisi, Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir, Hava Üfleme Teknolojisi,Max 230°C Ayarlama,9 Fonksiyon,Türk Tarifleri,Gri https://amzn.eu/d/dTKyHyG

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Hocam sizin amazonla gourmeetmax thh süreciniz vardı kazanmıştınız uzlaşma için ne teklif edildi?
Kazanma oldu sonrasinda Amazon tarafı itiraz vs etti kaybettim bu sefer :) ama Allem ettim kallem ettim birçok yetkili ile ve müşteri temsilcisi ile görüşmem sonucu kazanan ben oldum :) ve bana 6000 TL bütçe verdiler Airfrey almam için bende Philips aldım 7.4 lt olan 6000 TL ödedim ürün gelince 2238'TL benden alıp gerisini iade ettiler hesabıma (gourmeetmax fiyatına Philips marka Airfreyim oldu😁) süreç çok berbatti ama

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
Kazanma oldu sonrasinda Amazon tarafı itiraz vs etti kaybettim bu sefer :) ama Allem ettim kallem ettim birçok yetkili ile ve müşteri temsilcisi ile görüşmem sonucu kazanan ben oldum :) ve bana 6000 TL bütçe verdiler Airfrey almam için bende Philips aldım 7.4 lt olan 6000 TL ödedim ürün gelince 2238'TL benden alıp gerisini iade ettiler hesabıma (gourmeetmax fiyatına Philips marka Airfreyim oldu😁) süreç çok berbatti ama
3 tane dms alan ben dnnsnd

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
Aylar önce zam yer diye 3200'den aldık geldiği hallere bak. Dolar arttıkça fiyatları düştü :D
Hocam bu modeller 1-2K felan dı. Sonradan yağ arttı airfryer popüler ve moda oldu zbam diye uçurdular fiyatları. Şimdide çoğu insan yüzüne bakmıyor yavaş yavaş düşüyor fiyatlar.

OguzhanM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Oğuzhan Mutluer
2 tane Dms 12lt için vermiştim kazandım umarım itiraz edip onların lehine dönmez.

2300tl anlaşmazlıkla 6klık ürün çok iyi olmuş inşallah bana da bu teklifle gelirler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom