Neler Yeni

🔥İndirim COSORI Sıcak Hava Fritözü, 4.7 Litre Air Fryer XXL 2447'TL

2 tane Dms 12lt için vermiştim kazandım umarım itiraz edip onların lehine dönmez.

2300tl anlaşmazlıkla 6klık ürün çok iyi olmuş inşallah bana da bu teklifle gelirler
Aslında ilk başta 4000k verdiler ben ise o 4000k'ya cosori olanı aldım 5.5 lt fakat patatesleri istediğim gibi pişirmedi iade ettim sonrasında tekrar aynı temsilci ile görüştüm 2 görüşmemde yetkilisi ile görüşüp bana 6000 k bütçe teklif etti bu sefer çünkü 12 lt olan 8000k olmuştu bana 8000k vermeyiz ama 6000'k veririz dediler bende kabul edip Philips aldım Philips baya iyi pişiriyor wati vs yüksek olduğu için

louis bloom

80+ Silver
corsair diye okudum psikolojim iyi değil

OguzhanM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Oğuzhan Mutluer
Aslında ilk başta 4000k verdiler ben ise o 4000k'ya cosori olanı aldım 5.5 lt fakat patatesleri istediğim gibi pişirmedi iade ettim sonrasında tekrar aynı temsilci ile görüştüm 2 görüşmemde yetkilisi ile görüşüp bana 6000 k bütçe teklif etti bu sefer çünkü 12 lt olan 8000k olmuştu bana 8000k vermeyiz ama 6000'k veririz dediler bende kabul edip Philips aldım Philips baya iyi pişiriyor wati vs yüksek olduğu için
Peki son soru karar sonrası iletişime siz mi geçtiniz onların aramasını mı beklediniz

Peki son soru karar sonrası iletişime siz mi geçtiniz onların aramasını mı beklediniz
Normalde tüketici hakem süreci devam ederken Amazon'un hukuki departmanı var ben onlar beni arasın diye temsilcilere kayıt açtırdım ve beni aradılar sonucu bekliyoruz vs dediler gene süreç devam ederken tekrar aynı kişi ile görüştüm beni araması için kayıt açtık tekrar en sonundaki görüşmede karar olumlu olumsuz seni arayacağım dedi aramadi ve bundan dolayı ben kaybettiğim halde aramadığı için kazandım :) arasa sanırım kazanamazdim çünkü karar çıktıktan sonra arayacağım dedi kendisi dönmediği için benim itiraz hakkımı yaktı hukuki departman ve ben kaybettiğim halde kazandım 😁

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,032
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom