Neler Yeni

Cougar vs hawk oyuncu koltuğu

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
taha
Bütçe
7000
Oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Vatan bilgisayar da cougar ı gördüm fakat zamanım olmadığı için deneyemedim gayet rahat geniş gözüküyordu.
Hawk ise araştırmalarıma ve yorumlara göre fiyat perfonmas duruyor 2 koltuğu da test eden var mı bir de hawk v4 le v6 arasında ne gibi fark var ?​

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Hocam bu konu için konuştum. Arkadaşın bütçesi yetiyor. Olmayan arkadaşlara tavsiyem de bütçeyi biraz daha arttırıp daha iyi koltuk almaları yönünde olacaktır. Çünkü acele edilecek bir şey değil. Bir koltuk ortalama 5 sene gidiyor.
rampage kl r88 i bile ben 3 yıldır kullanıyorum.

freygasm

80+ Gold
Hocam bu dediklerinizi bazı kişilere anlatamıyoruz maalesef. Neymiş efendim kağıt üzerinde kalitesi xDrive'ın en yüksek modeli ile eşitmiş. Bütçeniz varsa Hawk dışı markala bakınız hocam.
Hawk önermiyorum, kendim kullanıyorum malzeme kalitesi kötü . 2 senede 2 kere amortisör değiştirdim, tekerlekleri 2 sene içinde çürüdü. Kendim kol konulacak yeri kırdım yenisini aldım. Orjinalinden farklı bir kol gönderdiler.
Hawkı zaten sadece kısa süreli deneyimi olan-başka koltuk kullanmamış kişiler öneriyor. Sandalyeye göre tabi ki iyi geliyor. Bütçe varsa zio alabilirsin GALAKTICOS10 koduyla %10 indirim de oluyor.

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Lost_Dragon @Emrullah9 Bu zamana kadar ofis koltukları ile devam ettim ha süngeri zamanla iniyor tam ergonomik değil vs... oyuncu koltuguna ön yargılıydım. Geçen media marktte omen citadel e oturdum fiyatı 10k civarındaydı dedim bu baya konforluymus dedikleri kadar da varmış
Önemli olan ergonomisini kaybetmemesi benim için

Emrullah9

80+
rampage kl r88 i bile ben 3 yıldır kullanıyorum.
Kullanırsınız hocam doğrudur. Mutfak sandalyesini 10 sene bilgisayar için kullanan da var. Fakat burada önemli olan Hawk marka koltuklara bakarsanız bel kısmı dümdüz aşağı iniyor. Beli kavramak için herhangi bir şeyi yok. Özellikle benim gibi koltuk rahat olmadığında beli ağrıyan kişiler için Hawk markası tercih listesinin içinde yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hawkı zaten sadece kısa süreli deneyimi olan-başka koltuk kullanmamış kişiler öneriyor. Sandalyeye göre tabi ki iyi geliyor. Bütçe varsa zio alabilirsin GALAKTICOS10 koduyla %10 indirim de oluyor.
Aynen öyle, Zio alabilirsiniz. Kendisi çok rahattır ve kumaş bir koltuk tercih ederseniz terleme de yapmaz.

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Can ŞİMŞEK
Oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Vatan bilgisayar da cougar ı gördüm fakat zamanım olmadığı için deneyemedim gayet rahat geniş gözüküyordu.
Hawk ise araştırmalarıma ve yorumlara göre fiyat perfonmas duruyor 2 koltuğu da test eden var mı bir de hawk v4 le v6 arasında ne gibi fark var ?​
hawk pişmanlıktır 3 4 ayda amantisör bozuldu yenisini sipariş verdim dandik bi kargo firması tutmuşlar 4 kere kargoya verilip geri iade gitti, kolu kırıldı koltuğun sipariş verdim geçen gün yine gelmedi iade gitti adamları arıyom söylüyorum bizlik bi durum yok deyip geçiştiriyolar, kalite olarak orta seviye bi koltuk fiyatını haketmiyor önermiyorum sakın alma

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
taha
Bugün cougar in koltuklarına bakicam varsa başka modellerle kiyaslarim teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,802
Üyeler
153,943
Son üye
serlannister
Top Bottom