Neler Yeni

Covid-19 Sonrası Piyasalar Ne Olur?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Okan Özkul
Corono ABD için sorun olmaya başladı ve tabii ki diğer ülkelerede bence dolar düşer.

ozberk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ozberk
Ben basitçe yüzde 50ye 50 diye bakıyorum. Ama piyasadan daha iyi anlayanlar ne düşünüyor? Oran sizce ucuzlamaya mı yoksa pahalılaşmaya mı doğru kayar?
benim fikrim ne kadar sürecege ile ilgili olucak bu sonuc kısa vade de dünya atlatırsa dolar deger kaybedebilir ve üretim devam etmeye basladıgı zaman stocklar dolucak ve güzel indirimler de görebiliriz bu olaylar sırasında kaybedilen zararı kapamak için ama sürec uzarsa ucu bucagı bellı olmaz olucakların

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali taştekin
Virüs dolayısıyla üretimde engel yada daha az ürün çıkması nedeniyle ürün azlaması sonucu dolar düşse bile bilgisayar parçalarının bir müddet yüksek fiyattan satışa sunulması muhtemeldir.

Swimfan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Serhat Batuhan Kalender
Dolar istikrarsız bir şekilde artıyor üretim azalirken tuketim artıyor işin sonu çok sıkıntılı gözüküyor Allah yardımcımız olsun

Berkan808

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Berkan Dönmez
Ben basitçe yüzde 50ye 50 diye bakıyorum. Ama piyasadan daha iyi anlayanlar ne düşünüyor? Oran sizce ucuzlamaya mı yoksa pahalılaşmaya mı doğru kayar?
Amerika baya kötü şu an dolar düşücek gibi duruyor ama dolar ş an hala yükseliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,796
Üyeler
152,119
Son üye
Muhammet21
Top Bottom