Neler Yeni

Çözüldü✓ cpu boştayken 96 derece

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
mehmet
arkadaşımda bi laptop var marka monster modelini bilmiyorum söylemedi boştayken 85ten başlıyo 96ya kadar çıkıyo 2sene önce bakım yapılmış bitane pccide yaptırmış tekrar bakım yaptırıcak ama bukadar fazla neden ısınıyor
bakım yapsa sıcaklık kaça kadar düşer?

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Ertuğrul Bolat
macun çok fark ediyor.thermal grizzly öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyuna hiç giremiyo hocam direk kapanıyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

termal grizzly krynout sürsek iyi olurmu en iyi mscun bu değilmi veya sıvı metal sürsek

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
bunda ya direkt macun pump out olmuş ya da üretim hatası boşta bu dereceleri ancak fan takmadan vs. görürsünüz ya da bakır boruları takmadığınızda birkaç saniye içinde kapanır zaten bilgisayar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
mehmet
bunda ya direkt macun pump out olmuş ya da üretim hatası boşta bu dereceleri ancak fan takmadan vs. görürsünüz ya da bakır boruları takmadığınızda birkaç saniye içinde kapanır zaten bilgisayar.
hayır fanlar takılı full devire al demiştim bilmiyom aldımı

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
mehmet
5dakika içinde 96ya geliyo sıcaklık

1-2gündür hiç açmıyo pcyi fazla ısınıyo diye ben ona söyliyeyim servise götür diye

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
arkadaşımda bi laptop var marka monster modelini bilmiyorum söylemedi boştayken 85ten başlıyo 96ya kadar çıkıyo 2sene önce bakım yapılmış bitane pccide yaptırmış tekrar bakım yaptırıcak ama bukadar fazla neden ısınıyor
bakım yapsa sıcaklık kaça kadar düşer?
Monster ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti veriyor, bilgisayarcıya para verip bir de üstüne dandik bir bakım yaptırmasın servisine versin onlar en iyi şekilde bakımını yaparlar.

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Ertuğrul Bolat
sıvı metal laptopta hareket halinde sıkıntı akma olması yüksek ihtimal sonra kısa devre yaparsınız.en iyisi kaliteli macun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
mehmet
sıvı metal laptopta hareket halinde sıkıntı akma olması yüksek ihtimal sonra kısa devre yaparsınız.en iyisi kaliteli macun.
hocam bitane bant vardı adını unuttum donanım arşivinin bi videosunda vardı o bant yapıştırıcaz eğer beceremezsek hiç girmeyiz sıvı metal işine

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Ertuğrul Bolat
Monster ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti veriyor, bilgisayarcıya para verip bir de üstüne dandik bir bakım yaptırmasın servisine versin onlar en iyi şekilde bakımını yaparlar.
hocam monster kalitesiz macun kullanıyor daha önce servise göndermiş biri olarak, macunu kendi alıp uygulatsın daha iyi

hocam bitane bant vardı adını unuttum donanım arşivinin bi videosunda vardı o bant yapıştırıcaz eğer beceremezsek hiç girmeyiz sıvı metal işine
termal padden bahsediyorsunuz onlar gpu-cpu ya kullanılmaz vram çipleri için olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
mehmet
hocam 3yıl önce falan servise götürmüştü fan temizliği yaptılar bide macun sürdüler ama sıcaklıklar yine yüksekti ondan sonra normal pcciye götürdü sıcaklık max79olmuştu
monsterın sürdüğü macundayken 87yi rahat görüyodu

hocam monster kalitesiz macun kullanıyor daha önce servise göndermiş biri olarak, macunu kendi alıp uygulatsın daha iyi

termal padden bahsediyorsunuz onlar gpu-cpu ya kullanılmaz vram çipleri için olabilir.
hayır pad değil

hatırladım hocam kapton bant

bu videodaki bant

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Ertuğrul Bolat
kapton bant ısıya dayanıklı bant macun yerine kullanılmaz aksine ısıyı bakır boruya en iyi iletmesi lazım.

Top Bottom