Neler Yeni

Cpu Güçlendirme seti alınmalı mı ve soğutucu anakarta zarar verir mi ?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,010
İsim
Oğuz
Bunları kullanıp da kit kullananı görmedim, gereksiz bir şey gibi duruyor. Anakarta zarar vermez. Soğutucuyu düzgün montajlarsan fazlasıyla yeterli olur. İşlemcin ne? 7500f kullanıyorsun gibi

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunları kullanıp da kit kullananı görmedim, gereksiz bir şey gibi duruyor. Anakarta zarar vermez. Soğutucuyu düzgün montajlarsan fazlasıyla yeterli olur. İşlemcin ne? 7500f kullanıyorsun gibi
7600, 7500f ile aralarında çok fark yok zaten

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,010
İsim
Oğuz
7600, 7500f ile aralarında çok fark yok zaten
Soğutucu zaten yeterli. Ekstra olarak 1 derece bile oynatacağını bile sanmıyorum ki o zaman bile çok gerekli olmaz. Bunu takmayıp da zarar gören kimseye rastlamadım. Çok istiyorsan al, takmanın da zararı olmaz ama boşa para.

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soğutucu zaten yeterli. Ekstra olarak 1 derece bile oynatacağını bile sanmıyorum ki o zaman bile çok gerekli olmaz. Bunu takmayıp da zarar gören kimseye rastlamadım. Çok istiyorsan al, takmanın da zararı olmaz ama boşa para.
tamam teşekkürler sadece fhantom spiriti alıyorum o zaman

zod1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Halit Berkutay Aydin
ben aldım 1-2 derece oynadı oynamadı diyebilirim ama işlmeci eğrilmeleri oluyor diye aldım memnunmuyum dersen kafam rahat yani baya sağlam bişey işlemci tamamiyle oturmuş durumda üstüne 2 ton bassa zarar gelmez güven verdi bana

Top Bottom