Neler Yeni

Crack Oyunculuk Devri Başlar mı?

Carck oyunculuk devri başlarmı

• başlar

• başlamaz

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
"Evet oğlunuzun neyi var, kızımızı mutlu eder mi, ne kadar paran var?"
"PS5 oyun koleksiyonum var."

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Zaten bazı insanlar dolar kurunu direkt 2 zannediyor benim bildiğim onu firmalar belirliyor steam öneri yapıyor. (Yanlış biliyorsam düzeltirseniz sevinirim)
Yok dolar üzerinden yazıyor oyun fiyatları steam direk çevriliyor
Mesela death stranding 50 dolar diyelim steam türkiye kurun atıyorum 5tl olarak tutuyor oyun ülkemizde 250 tl oluyor ama eğer uyanırlarsa 400 vereceğiz

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Zaten bazı insanlar dolar kurunu direkt 2 zannediyor benim bildiğim onu firmalar belirliyor steam öneri yapıyor. (Yanlış biliyorsam düzeltirseniz sevinirim)
Bazı oyunlarda steam da dünyada ucuz denilebilecek fiyatlarda satılan oyunalr var Tüm dünyadaki satış fiyatlarını gösteren bir site vardı ama adını unuttum

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Zaten bitmedi ki.
Bazı oyunlarda steam da dünyada ucuz denilebilecek fiyatlarda satılan oyunalr var Tüm dünyadaki satış fiyatlarını gösteren bir site vardı ama adını unuttum

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Konsola crack indiremezsin.
O firmanın oyunlarını alma.
Steam'de oyun fiyatları normal.
consola crack indirirsin yanlış bilgi vermeyin. Crack için ekstra bir çip takılıyor usb ye oyunu atıp xbox veya ps4 e taktığınızda indirdiğiniz oyunu açarsınız ama sıkıntı çıkartır size crackin belli kademeleri var ama yine de internet bağlantısı ve online oyunlar sıkıntılı banlanırsa kasa açılmıyor diye biliyorum

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Konsol oyuncuları için fiyatlandırmalar çok acımasız ama steam türkiye için belli bir fiyat belirlemiş o fiyat üzerinden oyunları çıkartıyorlar PC oyuncuları çok fazla etkilenmiyor yani crack indiren yine indir konsollar hariç
steam fiyatı kendi belirlemiyor öneriyor ama steam uyanırsa cidden biteriz türkiyede oyun sektörü kapanır :D

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,422
İsim
Güray
Şuanlık
Umarım steam TL nin be kadar düştüğüne bakmaz
Bazen bizi hiç sallamadıklarını düşünüyorum
Aynen öyle, Valve kur önerisini değiştirmemesinin tek sebebi büyük ihtimalle "satsak da satmasak da zaten TR den adam akıllı para gelmiyor" denmesi bence. Yani yayıncı firmalar için öyle onu biliyorum.
steamda fiyatların artacağını düşünüyorum çok rezil haldeyiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

ülkecek
Valve arttıracak olsa dolar 5'i geçtiğinde arttırırdı zaten. Ayrıca Valve önerilen kuru arttırsa bile yayıncılar yine de TR ye özel fiyatlandırma yapabilir isterse, he yapar mı orası ayrı konu.
Evet öyle, Steam 1.3 ile 2.4 arasında bir kur öneriyor (kaç dolardan satacağına göre kur önerisi değişiyor) ve yapımcı isterse o kura uyuyuor, istemezse kendisinin belilrlediği kurdan satıyor.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Crack başkasının emeğini çalmaktır kardeşim. Paranız yoksa oynamayın :D

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Aynen öyle, Valve kur önerisini değiştirmemesinin tek sebebi büyük ihtimalle "satsak da satmasak da zaten TR den adam akıllı para gelmiyor" denmesi bence. Yani yayıncı firmalar için öyle onu biliyorum.

Valve arttıracak olsa dolar 5'i geçtiğinde arttırırdı zaten. Ayrıca Valve önerilen kuru arttırsa bile yayıncılar yine de TR ye özel fiyatlandırma yapabilir isterse, he yapar mı orası ayrı konu.

Evet öyle, Steam 1.3 ile 2.4 arasında bir kur öneriyor (kaç dolardan satacağına göre kur önerisi değişiyor) ve yapımcı isterse o kura uyuyuor, istemezse kendisinin belilrlediği kurdan satıyor.
Fifa 21 mesela 90 dolar gibi bir fiyatı var steamde 180 tl olması gerekirken şuan 450 tl çünkü ea

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Crack başkasının emeğini çalmaktır kardeşim. Paranız yoksa oynamayın :D
:D sektör haline gelecek benden demesin crack sektörü :D artık online oyunların bile crackı çıkarır bizim türkler :D

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Lokman Açil
steam fiyatı kendi belirlemiyor öneriyor ama steam uyanırsa cidden biteriz türkiyede oyun sektörü kapanır :D

Hocam orada belli bir kur oranı var ben oyunlar için fiyat belirliyor demedim yani burada dolar 7 lira ise steam o kuru 3 TL olarak ayarlıyor yani dengelemeye çalışıyor yoksa oyun fiyatlarını dolar olarak koysa oyun alma devri biter yani :d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,395
Üyeler
156,476
Son üye
jaxque
Top Bottom