Neler Yeni

Crackden Başka Ne Yapalım?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,686
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Bu arada oyun firmaları sizin gibiler yüzünden batıyor sırf online hali yok para vermeye gerek de yok mantığınız yüzünden farklı tür oyun yapan The Walking Dead in yapımcısı Telltale Games kapandı. Sonra da ağlıyorsunuz "Hep aynı oyunlar çıkıyor, hikayesi aynı vs vs" diye hem para vermiyorsunuz hem farklı oyun çıksın istiyorsunuz hangi kafadasınız anlamak çok zor. 1000 TL için 15 gün çalışıyor bir insan demişsiniz haklısınız da ama sizin gibi daha binlercesi yüzünden de kaç kişi ekmeğinden oluyor stüdyoyu kapatıyorlar. Almanyada crack yapan adamın evini polis basmış burda gelmiş insanlar crack normal bir şey napaşım diyorlar. Umarım en yakın zamanda nasıl bir şey olduğunu anlarsınız.
Arkadaları ile oynamak için alıyor? Gidip 10 saatlik tek oyunculu oyuna 200 TL veya 50 TL verilir mi?

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,729
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Alın size oyun.

Ekler

• Ekran Görüntüsü (16).png
    Ekran Görüntüsü (16).png
    845.6 KB · Hit: 36

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Kanka kusura bakma ama 4 saat süren Cold War oyununa kimse 500 TL veremez
o zman sen de 4 saat süren oyunu oynama? Altı üstü 4 saat oynamasan bir şey kaybetmezsin sonuçta

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Ben sana "Fiyatlar çok uygun!" lafı yapmadım.
TR özel fiyatlandırma yok dedin. Fakat var.
Kurların yüksek olması da yapımcının suçu değil.
Bu arada oyun firmaları sizin gibiler yüzünden batıyor sırf online hali yok para vermeye gerek de yok mantığınız yüzünden farklı tür oyun yapan The Walking Dead in yapımcısı Telltale Games kapandı. Sonra da ağlıyorsunuz "Hep aynı oyunlar çıkıyor, hikayesi aynı vs vs" diye hem para vermiyorsunuz hem farklı oyun çıksın istiyorsunuz hangi kafadasınız anlamak çok zor. 1000 TL için 15 gün çalışıyor bir insan demişsiniz haklısınız da ama sizin gibi daha binlercesi yüzünden de kaç kişi ekmeğinden oluyor stüdyoyu kapatıyorlar. Almanyada crack yapan adamın evini polis basmış burda gelmiş insanlar crack normal bir şey napaşım diyorlar. Umarım en yakın zamanda nasıl bir şey olduğunu anlarsınız.
Peki bu crack oyun oynamak zorunda olan insanların suçu mu ? Bu kadar mı "aciz" olduk ? 1 günlüğüne eğlenmek için bu para normal mi ? Ne yapımcılar suçlu , ne de bu insanlar. Asıl suçlu burada konuşulamıyor maalesef... Ha bu arada @Faristod Deutschland konusu açmışken şunu da atayım :
1622748695025.png

:)

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,729
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Ben sana "Fiyatlar çok uygun!" lafı yapmadım.
TR özel fiyatlandırma yok dedin. Fakat var.
Kurların yüksek olması da yapımcının suçu değil.
Bence euronun yükselişini takip edemiyorlar :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,108
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Peki bu crack oyun oynamak zorunda olan insanların suçu mu ? Bu kadar mı "aciz" olduk ? 1 günlüğüne eğlenmek için bu para normal mi ? Ne yapımcılar suçlu , ne de bu insanlar. Asıl suçlu burada konuşulamıyor maalesef... Ha bu arada @Faristod Deutschland konusu açmışken şunu da atayım :
Alıntıyı görüntüle
:)
Crack oyun oynama zorunluluğu diye bir şey yok.
Asıl suçlu olanı hepimiz biliyoruz. Fakat Crack oyun oynamayı lütfen savunmayın.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Siri

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Arkadaları ile oynamak için alıyor? Gidip 10 saatlik tek oyunculu oyuna 200 TL veya 50 TL verilir mi?
Abicim o zaman 10 saatlik oyunu oynama sen de dalga mı geçiyorsunuz anlamıyorum. Öyle bakarsak senin için 100 saat 200tl yi hakediyorsa başkası için 300 saat o parayı hakediyor napsınlar bağış üzerine mi versinler oyunları?

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Crack oyun oynama zorunluluğu diye bir şey yok.
Asıl suçlu olanı hepimiz biliyoruz. Fakat Crack oyun oynamayı lütfen savunmayın.
Doğru söylüyorsun ben sadece en sevmediğim firma Activision oyunlarını (CoD) crack oynuyorum. Çünkü PC deki en pahalı oyun
Mesaj otomatik birleştirildi:

o ne lan benim GPU+CPU parası (28 Kasım 2020 tarihine göre)
Hangi CPU- GPU ? Far Cry 6 açan mı ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom