Neler Yeni

Crackden Başka Ne Yapalım?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Bu arada oyun firmaları sizin gibiler yüzünden batıyor sırf online hali yok para vermeye gerek de yok mantığınız yüzünden farklı tür oyun yapan The Walking Dead in yapımcısı Telltale Games kapandı. Sonra da ağlıyorsunuz "Hep aynı oyunlar çıkıyor, hikayesi aynı vs vs" diye hem para vermiyorsunuz hem farklı oyun çıksın istiyorsunuz hangi kafadasınız anlamak çok zor. 1000 tl için 15 gün çalışıyor bir insan demişsiniz haklısınız da ama sizin gibi daha binlercesi yüzünden de kaç kişi ekmeğinden oluyor stüdyoyu kapatıyorlar. Almanyada crack yapan adamın evini polis basmış burda gelmiş insanlar crack normal bir şey napaşım diyorlar. Umarım en yakın zamanda nasıl bir şey olduğunu anlarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Crack oynamanın suç olması olayını geçtim etik değil en basitinden, emeğe saygısızlık
Emeğe saygısızlık doğru ancak benim crack indirmem onların kazancından pek bir şey eksiltmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Bu arada oyun firmaları sizin gibiler yüzünden batıyor sırf online hali yok para vermeye gerek de yok mantığınız yüzünden farklı tür oyun yapan The Walking Dead in yapımcısı Telltale Games kapandı. Sonra da ağlıyorsunuz "Hep aynı oyunlar çıkıyor, hikayesi aynı vs vs" diye hem para vermiyorsunuz hem farklı oyun çıksın istiyorsunuz hangi kafadasınız anlamak çok zor. 1000 TL için 15 gün çalışıyor bir insan demişsiniz haklısınız da ama sizin gibi daha binlercesi yüzünden de kaç kişi ekmeğinden oluyor stüdyoyu kapatıyorlar. Almanyada crack yapan adamın evini polis basmış burda gelmiş insanlar crack normal bir şey napaşım diyorlar. Umarım en yakın zamanda nasıl bir şey olduğunu anlarsınız.
Kanka kusura bakma ama 4 saat süren Cold War oyununa kimse 500 TL veremez

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,005
İsim
Turuncu Keskin
Crack kullanılmaz diyenler , CMD ile windows orjinalleştiriyor :D internet üzerinden 15 20 liraya key alıyor, gelip burada edebiyat yapmayın arkadaşlar komik duruma düşüyorsunuz :D

Crack kullanılmaz diyenler , CMD ile windows orjinalleştiriyor :D internet üzerinden 15 20 liraya key alıyor, gelip burada edebiyat yapmayın arkadaşlar komik duruma düşüyorsunuz :D
alındım

sanırım böyle yaptığım için o.O2 o.O2 o.O2 o.O2 o.O2 o.O2 o.O2

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Acaba doğuştan mı bu zeka seviyesine eriştin yoksa kendi çabalarınla mı bu kadar düşürdün? İkiside hak etmediğin bir şey somut bir şey olmaması para vermeden alabileceğin bir şey olduğu anlamına gelmez. Bu zamana kadar o aklınla nasıl yaşadın bilmiyorum ama umarım biraz kendini zorlayıp beynimi geliştirmeni diliyorum

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
Peki sen neden kimin böyle yapıp kimin yapmadığını bilmeden genelleme yapıyorsun

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Alıntıyı görüntüle

1 oyuna 1000 TL verilmez !

Crack yapılmayacakta ne yapılacak ?
İlk olarak bir oyuna bu kadar para verilmez hem firmaların gitgide oyun fiyatlarını arttırması hemde ülkenin durumu vergiler vb fiyatlar uçuk.
ikinci olarak para biriktir diyenler sizi ciddiye bile almıyorum dediğiniz şeyin neyle eş değer olduğunun farkında değilsiniz galiba :)
üçüncü olarak kendi bütçene göre oyun al diyenler 100 tl civarında bana birtane sağlam büyük bir oyun söylesinler (benim ilgimi çekebilecek) benim istediğim ve birçok kişinin gözünde olan oyunların fiyatları en az 250-300 TL
dördüncü olarak oyun oynamak ihtiyaç değil paranız yetmiyorsa almayıncılar size öyle güzel şeyler söylerim ama neyse forum ortamından dolayı yırttınız insanlar eğlenmek istiyor moralleri bozuk kafayı yeme derecesinden birçok insan örnek ben kendimi kaybedicem diye korkuyorum beni birazda olsa sakinleştiren Tek şey oyunlar ve gelmişler oynama önemli bir ihtiyaş değil diyorlar eğlenmek herkes için bir ihtiyaç sen gidipte kimseye tam tersini söyleyemessin
Bundan mütevellit Crack oyunculuk iyi bir şey diyemem ama birazda olsa eğlenip kafa dağıtmak için benim gibi oyunları seven insanların yapıcağı başka bir şey YOK.

Son düzenleme:

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Kimse de dememiş PC de 269 TL diye
Edit: demişler pardon :)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.