Neler Yeni

Crackden Başka Ne Yapalım?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Demek istediğim kaliteli ancak kısa ben neden 600 TL vereyim ona? Kısa bir süre için o para bayılmaz 600TL kolay kazanılmıyor
Sadece oyunlar olsa iyi her eğlence hizmeti hatta oyundan çok daha pahalı. Kaçak kart ile bunları kullandığını düşün sadece

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Peki senin maddi durumunun olmayışını oyun firması çekmek zorunda mı? Paran yok diye adamın ürününü bedavaya kullanma hakkı doğuyor mu? Yarın birgün maddi durumun iyi olunca senin emeğinin üzerinden bedavaya birşeyler kullansalar sen bu durumu umursamayacka mısın onların parası yok diye? Ortada bir suç var ve bunun farkında olup bahanelerin geçersiz olduğunu bilenlere lafım yok zaten sinir oldupumşey bunu kendşne "hak" olarak görüp suç işlemiyor gibi davranmaları
Daha okuduğunu anlamamışsın , gelmiş burada laga luga yapıyorsun. Benim derdim bir tarafı aklamak değil , olanları söylemek. K

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
Herkes crack oynasın üreticiler kazanmasın diye bir ibare yok, gelipte yok bakkal kola, araba çalmak vb. saçma örneklerle de karşıma gelme. 650 TL'ye oyun alabilecek bir gücümüz var mı? Çok şükür benim var ama inan gereksiz harcama. Sıkılıyorum çünkü. Cyberpunk aldım 200 küsür liraya, 2 saat oynadım sildim. Crack indirip oyun çeşidi deniyorum en azından.
Oradaki örnekler ile crack arasındaki farkı birazcık düşünürsen anlarsın. Benim de durumum yok ama çıkıp da crack oynamam ama çıkıp oynamam da. Durumu olanlara ne mutlu, eğlenmek için bu kadar para vermeyi doğru bulmuyorum fakat her şeyin bir bedeli var artık maalesef.

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Zaten devam edeceğim. Bir oyuan en fazla 40 TL veririm. O da çevrimiçi oynanırsa. Hikayeli oyunların çoğu Türkçe'yi desteklemiyor. Bu yüzden yine crack yamaya başvuruyorum.
Türkçe yama crack sayılmaz aslında

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Ama o şey verdiğin ücreti hak etmiyorsa vermek istemezsin. Başkaları daha ucuza hallediyor ve sıradan bir aktivite gözüyle bakıyor
Aynen ücreti hak etmiyorsa vermek istemezsin ve kullanmazsın. Şuanki iphonelar 13-14k yı hak ediyor mu? Hayır. Ama sen hak etmiyor diye bunu bedavaya mı sahip oluyorsun yine hayır. Sizin anlamak istemediğiniz şey sanırım adamın malzeme olarak bir gideri olmadığı için sizin crackinizin adama zararı olmayacağı sanmanız ama om cracklenmiş oyun için 100 den fazla insan 24 aydan uzun süre çalışıyor ve bunun için ücret alıyor.

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Oradaki örnekler ile crack arasındaki farkı birazcık düşünürsen anlarsın. Benim de durumum yok ama çıkıp da crack oynamam ama çıkıp oynamam da. Durumu olanlara ne mutlu, eğlenmek için bu kadar para vermeyi doğru bulmuyorum fakat her şeyin bir bedeli var artık maalesef.
Benim de zamanım olmadığı için her tarafta tonla oyun var ucuz üstelik hangisi yetişir diye düşünüyorum:)

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
Zaten devam edeceğim. Bir oyuan en fazla 40 TL veririm. O da çevrimiçi oynanırsa. Hikayeli oyunların çoğu Türkçe'yi desteklemiyor. Bu yüzden yine crack yamaya başvuruyorum.
Tamam devam et ve lütfen gerekirse bu mantıkla tartışmaya devam etme, iyi akşamlar

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Aynen ücreti hak etmiyorsa vermek istemezsin ve kullanmazsın. Şuanki iphonelar 13-14k yı hak ediyor mu? Hayır. Ama sen hak etmiyor diye bunu bedavaya mı sahip oluyorsun yine hayır. Sizin anlamak istemediğiniz şey sanırım adamın malzeme olarak bir gideri olmadığı için sizin crackinizin adama zararı olmayacağı sanmanız ama om cracklenmiş oyun için 100 den fazla insan 24 aydan uzun süre çalışıyor ve bunun için ücret alıyor.
iPhone çok başka . Parasını hak etmiyor ama aynı güçteki Samsung veya Xiaomi telefon 3 te 1 i kadar ucuz oluyor

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,769
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Hocam sizde biraz fazla ölücüsünüz sinema 20 tl olduğu yerde 60 saat oyun 50 tl olsa hakeder

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,769
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Herkes crack oynasın üreticiler kazanmasın diye bir ibare yok, gelipte yok bakkal kola, araba çalmak vb. saçma örneklerle de karşıma gelme. 650 TL'ye oyun alabilecek bir gücümüz var mı? Çok şükür benim var ama inan gereksiz harcama. Sıkılıyorum çünkü. Cyberpunk aldım 200 küsür liraya, 2 saat oynadım sildim. Crack indirip oyun çeşidi deniyorum en azından.
650 tl ye de bilgisayar parçası alma o zman bu fiyatı haketmiyor daha iyileri yurtdışında daha ucuz birime diye. Bir oyunu iyice tartmadan 200 tl verip 2 saat sonra silip beni cezbetmedi kafasındaysan da yazık sana ne diyim. Sanki steam 1dk oynayınca kullanılmış ürün bu diyip iade almıyor. 1saat 50 dk oyna beğenmediysen iade et %100 kabul ediliyor git başka birtanesinde dene şansını

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Crack’in kötü bir şey olduğunu size öğretenler 1 gün çalışıp steam kütüphanesini dolduruyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom