Neler Yeni

Crackden Başka Ne Yapalım?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Uygunsuz dil
Cumhurbaşkanının ekonomiyi yönettiğini düşünüyorsan sana diyecek başka lafım yok.
Aslında farklı açılardan düşünemeyecek kadar akılsız biri olduğun için çok üzülüyorum sana :(

olaya başka bi yönden bakma yeteneğin bile yok ki

mantıken baştakinin kararlarıyla ekonomiyi yöneten kişi belirleniyor çünkü ‘tek adam’ yönetimine yakınız. Yani baştaki ekonomiden anlamayan akrabalarını başa geçirirse onun yüzünden ekonomi kötüleşmiş olur :D

• Kızgın
Reaksiyonlar: baid
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Toprak Güler
Discord
ToprakBakunin#0001
Efsane duyar vol2

Herkes crack oynasın üreticiler kazanmasın diye bir ibare yok, gelipte yok bakkal kola, araba çalmak vb. saçma örneklerle de karşıma gelme. 650 TL'ye oyun alabilecek bir gücümüz var mı? Çok şükür benim var ama inan gereksiz harcama. Sıkılıyorum çünkü. Cyberpunk aldım 200 küsür liraya, 2 saat oynadım sildim. Crack indirip oyun çeşidi deniyorum en azından.
Maddi durumu olan bir insan zaten oyunları rahatlıkla alabilir, sunduğun bahane çok saçma. Allaha şükür benimde durumum var, durumum olmasada crack oyun asla almazdım, mantıklı değil. Saçma sapan bahanelerle buraya gelip haklı insanlara duyar kasmadığı halde kasıyolarmış gibi davranamazsın.

Nachi

80+ Platinum
Korsana destek yok derler ama kendileri de crack kullanıyorlar. Konsollarda pahalı ama PCde bence alınabilir

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
araba almayın yürüyün
oyun oynamayın sokakta taşla oynayın
Et yemeyin vejeteryan olun

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Aslında farklı açılardan düşünemeyecek kadar akılsız biri olduğun için çok üzülüyorum sana :(

olaya başka bi yönden bakma yeteneğin bile yok ki

mantıken baştakinin kararlarıyla ekonomiyi yöneten kişi belirleniyor çünkü ‘tek adam’ yönetimine yakınız. Yani baştaki ekonomiden anlamayan akrabalarını başa geçirirse onun yüzünden ekonomi kötüleşmiş olur :D
Tanımadığınız insanlarla nasıl böyle konuşabiliyorsunuz asıl ben size üzülüyorum. Ailesi terbiye vermemiş.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Demek istediğim kaliteli ancak kısa ben neden 600 TL vereyim ona? Kısa bir süre için o para bayılmaz 600TL kolay kazanılmıyor
Bak sen bi ürün yaptın ve fiyatını 10 birim koydun yurtdışına da satıyorsun ama para birimi denk olmadığı için orda mecbur 30 yapmak zorundasın sonra biri geliyor diyorki bu 30 birim etmez ben bunu çaktırmadan alayım. Kendi açından düşün o adamı o hale getiren sen misin hayır, o ekonominin sorumlusu sen misin yine hayır peki bunun sonucunu sen niye katlanıyorsun. Saçma değilmi? Sanki adama keyfinden 30 a satıyorsun. Sonra o adam gibileri yüzünden kapatmak zorunda kalıyorsun. Empati yapın biraz. Kısa süre için 600tl ye değmiyorsa bu srnin tercihin üreticinin sorunu değil kısa süre için zaman geçiricek başka bir şey bul

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,855
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Kendimize gelip crack mi kullanmalıyız?
Ben öyle bir şey demedim? Ama canım Far Cry 6 oynamak isterse Crack indiririm. Umrumda bile olmaz. Ülkesel fiyatlandırma yapmazsan veya düzgün yapmıyorsan bunun sorumlusu sensin. (Oyun şirketi) Asgari ücretin 3/1' ini oyuna veremem.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Bak sen bi ürün yaptın ve fiyatını 10 birim koydun yurtdışına da satıyorsun ama para birimi denk olmadığı için orda mecbur 30 yapmak zorundasın sonra biri geliyor diyorki bu 30 birim etmez ben bunu çaktırmadan alayım. Kendi açından düşün o adamı o hale getiren sen misin hayır, o ekonominin sorumlusu sen misin yine hayır peki bunun sonucunu sen niye katlanıyorsun. Saçma değilmi? Sanki adama keyfinden 30 a satıyorsun. Sonra o adam gibileri yüzünden kapatmak zorunda kalıyorsun. Empati yapın biraz. Kısa süre için 600tl ye değmiyorsa bu srnin tercihin üreticinin sorunu değil kısa süre için zaman geçiricek başka bir şey bul
Senin dediğin de doğru aslında

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
crack savunmuyorum ama eğlenmek istiyorum ve tek eğlence kaynağım bu oyunu alamıyorum diye ne yapayım gidip bir yayıncıdan izleyeyim bari felanmı demeliyim o oynasın bende bakıyım zengin fakiri izler misali :D başka çarem yok şimdilik oyunlara ayırıcak param olmadığı için oynuyorum şimdi sakın şu cümleleri sarf etme paran yoksa oynama veya oyun oynamak önemli bir ihtiyaç değil felan gibi şeyleri.
Oynamak en büyük hakkın.
Ben yapılması gerekeni söylüyorum. Yoksa isteyen istediğini yapabilir, özgür. Ben karışamam zaten.

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Burda oyunu alamayanların da crack kullanmayın diyip kendini küçük düşürmesi ve hala zaten milyarlarca dolar kazanan firmaları savunması ?

adamlarda oyun kaç dolar ? 40-80 dolar aralığındadır dimi ? 1 günde çalışıp alabilir oynar geçer eğlenir ama tabi almasına gerek yok çünkü o paraya gününü çok daha iyi geçirebilir yani oyun oynamasına çok gerek yok

biz kaç günde alıyoruz ? 7-8 günlük asgari ücret ediyor bi oyun

oyunu her ülkede alım gücüne göre ayarlasalar sorun kalmayacak

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom