Neler Yeni

Crackden Başka Ne Yapalım?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
araba almayın yürüyün
oyun oynamayın sokakta taşla oynayın
Et yemeyin vejeteryan olun
Hayır seni bu duruma düşürenden hesap sor birdahw başına gelmemesi için birşeyler yap. Ha sen kumda oturup ağlamak istiyorsan senin bileceğin iş. Ömrünün sonuna kadar aynı şehirde yaşayıp ağlayarak crack oyun oynamaya devam edebilirsin o halde

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Hayır seni bu duruma düşürenden hesap sor birdahw başına gelmemesi için birşeyler yap. Ha sen kumda oturup ağlamak istiyorsan senin bileceğin iş. Ömrünün sonuna kadar aynı şehirde yaşayıp ağlayarak crack oyun oynamaya devam edebilirsin o halde

hesap mı soriyim ? Doktor olan bir insana da aynısını mı diyeceksin sen

hayatından memnun değilsen bunu düzeltmeye çalış :D

herkesin ilgi alanları ve işleri farklıdır ve burda birileri işini düzgün yapmıyor ki bu durumdayız

groovy pancake

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
furkan özcan
ben 15-20 saatlik eğlence için kalitesini bilemezsin belki oyun beklenenin altında çıkacak onu bilemezsin 3-4-5 ay birikim yapmam açıkcası zaten onu kaldıracak pc de yok ben aslında crack kullanmıyorum kullanana da bişi demem ama indirmlerde 15 liraya 7 liraya düşen oyunları crack indiren olursa olay çıkartırım

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Banane burdaki insanlar ile mi uğraşıcam umrumda bile değilsiniz

hayatımda hiç crack kullanmadım burda crack i savunuyorsun diye laf atiyorlar daha ne dediğimi anlamadan :D

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Burda oyunu alamayanların da crack kullanmayın diyip kendini küçük düşürmesi ve hala zaten milyarlarca dolar kazanan firmaları savunması ?

adamlarda oyun kaç dolar ? 40-80 dolar aralığındadır dimi ? 1 günde çalışıp alabilir oynar geçer eğlenir ama tabi almasına gerek yok çünkü o paraya gününü çok daha iyi geçirebilir yani oyun oynamasına çok gerek yok

biz kaç günde alıyoruz ? 7-8 günlük asgari ücret ediyor bi oyun

oyunu her ülkede alım gücüne göre ayarlasalar sorun kalmayacak
Oyunu her ülkede alım gücüne göre ayarlasalar adamların giderlerini karşılamayacak daha yüksek oyun yapma şansın olmayacak. Senin 7 günlük emeğine çökmesinin sebebi adamların keyfi değil 7 günlük emeğinin çalışanının 1 günlük emeğine bedel olması

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
Banane burdaki insanlar ile mi uğraşıcam umrumda bile değilsiniz

hayatımda hiç crack kullanmadım burda crack i savunuyorsun diye laf atiyorlar daha ne dediğimi anlamadan :D
Uğraş diye tutan yok iyi akşamlar, söylediklerin cracki savunduğunu anlatıyor. Kendini biraz daha açık ifade edersen sorun kalmaz sanırım.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
hesap mı soriyim ? Doktor olan bir insana da aynısını mı diyeceksin sen

hayatından memnun değilsen bunu düzeltmeye çalış :D

herkesin ilgi alanları ve işleri farklıdır ve burda birileri işini düzgün yapmıyor ki bu durumdayız
Birileri işlerini düzgün yapmıyor diye elin amerikadaki adam bu durumun ceremesini çekmek zorunda da değil

equinoxx

80+ Bronze
650 TL ye de bilgisayar parçası alma o zman bu fiyatı haketmiyor daha iyileri yurtdışında daha ucuz birime diye. Bir oyunu iyice tartmadan 200 TL verip 2 saat sonra silip beni cezbetmedi kafasındaysan da yazık sana ne diyim. Sanki steam 1dk oynayınca kullanılmış ürün bu diyip iade almıyor. 1saat 50 dk oyna beğenmediysen iade et %100 kabul ediliyor git başka birtanesinde dene şansını
TR simülasyonundan aldığımı nereden biliyorsun parçaları?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,733
Üyeler
152,731
Son üye
Merhaba6322
Top Bottom