Neler Yeni

Crackden Başka Ne Yapalım?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

equinoxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Emre
Ya beyler gerçekten sıktınız artık yeter abartmayın ya. Biri çıkıyor, oyunda kumar oynuyorum, insanları kandırıyorum günah mıdır? (Oyunla dini bağdaştırıyor) Biri diyor crack oynama ya bırakın insanlar istediği gibi hareket etsin. Babanızın şirketiymiş gibi savunup duygu sömürüsü yapmayın artık. Dünya devi şirketler onlar, sadece bizim aldığımız oyunlardan mı geliri var sanıyorsunuz? Yok çalışanı vs. Bir oyuna 300-500 TL verip başını kaldırmadan sadece onu mu oynayacaksın? Diğer çıkan oyunları nasıl alacaksın? İsteyen istediği gibi oynar. Crack veya orjinal. Herkesin kendi tercihi. Holiganlığı bırakın artık. Yok Iphone, yok araba, yok bakkal-kola bırakın bu ayakları. Crack'e karşı mısın? Karşısın. Oynayana saygı duymak zorundasın kardeşim. Cidden Türk halkının kafası o kadar garip ki çözemiyorum. Kimsenin ne görüşüne ne de hareketine saygı yok. Bize her şey müstehak.
aynen knk zaten sen öyle de ben öyle diyeyim bizden para kazanmıyo bunlar bunların cebine gökten düşüyo paralar adamlar parayla yapıyo ve sen hakkını vermeyip korsan oynuyosun haksızlık bu ve bunu bu dünyada olmasada öbür dünyada ağı bi şeikilde ödersin

equinoxx

80+ Bronze
Keşke forum yaşı +18 olsa...

equinoxx

80+ Bronze
aynen knk zaten sen öyle de ben öyle diyeyim bizden para kazanmıyo bunlar bunların cebine gökten düşüyo paralar adamlar parayla yapıyo ve sen hakkını vermeyip korsan oynuyosun haksızlık bu ve bunu bu dünyada olmasada öbür dünyada ağı bi şeikilde ödersin
Ben bu dünya için yaşıyorum, ahiret için değil :)

equinoxx

80+ Bronze
Bak güzel kardeşim öncelikle yazımı baştan sona tane tane ve güzelce okumanı istiyorum senden. Crack oynayana da, orjinal alana da saygım VAR. Ancak benim crack veya orjinal oynamam başkasını ilgilendirmez diyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

+18 olursa foruma giremezsin hocam niye böyle bir şey istiyorsunki ?
Aşırı komiksin, yazık ya gerçekten.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Bak güzel kardeşim öncelikle yazımı baştan sona tane tane ve güzelce okumanı istiyorum senden. Crack oynayana da, orjinal alana da saygım VAR. Ancak benim crack veya orjinal oynamam başkasını ilgilendirmez diyorum.

Bir soru sordum ?

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,769
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932

haklı forum abaza dolu

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Emre

doğru

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,282
Üyeler
149,354