Neler Yeni

🔥İndirim Creative Aurvana Live SE Kafaüstü Kulaklık - 327 TL trendyol

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,762
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

burakdiA

80+
Pc için Cloud2 kullanıyorum. Müzik performansını merak ettim ve satın aldım bakalım

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Şahin
Flas ürünlerle 313 e düştü yazacaktım ama konuyu bulamadım tekrar düşer büyük ihtimal

GirayHan

80+ Gold
Creative hastası olarak satın aldım. Eski bir kulaklık bu fakat herkesin rafında olması gerektiğini düşünüyorum.

kulaklık geldi şu an takılıyorum. fx sound ile birlikte kullanıyorum. parasına göre mükemmel düşünmeden alın.

+ kristal berraklığında ses
+ tizler baslar çok dengeli
+ kulak padleri yumuşak
+ Premium hissiyat
+ İyi konfor ve hafif

- kablosu kısa
- kablosu ince

@Robius paylaşım için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konunun yaş ortalaması 30'a yaklaşmış. :kekw: Zamanında çok değerli bir markaydı evet.
Hala değerli bizim gibi ihtiyarlara göre. Creative'ı tek geçerim bir çok ses ekipmanım bu marka. Kargon geldiyse senin de yorumlarını bekleriz bi yeşillendir :D

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,762
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Creative hastası olarak satın aldım. Eski bir kulaklık bu fakat herkesin rafında olması gerektiğini düşünüyorum.

kulaklık geldi şu an takılıyorum. fx sound ile birlikte kullanıyorum. parasına göre mükemmel düşünmeden alın.

+ kristal berraklığında ses
+ tizler baslar çok dengeli
+ kulak padleri yumuşak
+ Premium hissiyat
+ İyi konfor ve hafif

- kablosu kısa
- kablosu ince

@Robius paylaşım için teşekkürler.

Hala değerli bizim gibi ihtiyarlara göre. Creative'ı tek geçerim bir çok ses ekipmanım bu marka. Kargon geldiyse senin de yorumlarını bekleriz bi yeşillendir :D
Bana kalırsa çok dengeli değil basslar daha önde gibi geliyor. Fiyatını düşünecek olursak fiyatının çok üstünde o kesin. Ama kablo cidden emanet :D

GirayHan

80+ Gold
Bana kalırsa çok dengeli değil basslar daha önde gibi geliyor. Fiyatını düşünecek olursak fiyatının çok üstünde o kesin. Ama kablo cidden emanet :D
Kabloyu biraz daha kısa yapsalarmış boyun fıtığı olacakmışım monitöre doğru eğiliyorum. Ses kartını az öne çekince rahatladım. insan 50 cm kadar daha uzun yapar :D Biraz takılıp bunu da çekmeceye atıcam kutusunda. Bu arada kutusu da iyi onu söylemeyi unutmuşum fakat içinden bi taşıma çantası çıksa iyi olurmuş dicem de bu paraya bunu gönderdiklerine şükür edip çenemi kapatmayı tercih ediyorum :D

guzelmıdır al sata gıdermı
Gitmez :D

Fantastiktürk

80+ Bronze
Aynen basslar daha önde. Ama hem fiyatından hem de neutral olma iddiası olmadığindan sıkıntı değil. Çoğu normal günlük kullanıcı daha basslı tercih ediyor zaten. Normal fiyatı 50 dolar olan bir ürün. Diğer yerlerden kıstıkları için 50 dolardan iyi sesi var (En azından eski incelemelere göre. Şimdi daha iyileri çıkmıştır muhtemelen.). Dolayısıyla sesi fiyatının çok ötesinde diye düşünüyorum.

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Pala
ürünü beğenmezsem acaba iade edebilirmiyim ?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,762
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
  • Beğen
Reaksiyonlar: Pala

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Pala
Muhtemelen hijyen diyip kabul etmezler. 300 TL için uğraşma zaten beğenirsin muhtemelen.
valla şuan bende kulaklık var ama creative bildiğim kadarıyla çok kaliteli bir marka insanlarda baya övmüş alayım dedim

sizce iyi yaptımmı ?

NoxBlaidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
Teşekkürler. 2 adet aldım bende abimlere. Bu fiyata gerçekten bedava gibi.

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Gurkan
Kabloyu biraz daha kısa yapsalarmış boyun fıtığı olacakmışım monitöre doğru eğiliyorum. Ses kartını az öne çekince rahatladım. insan 50 cm kadar daha uzun yapar :D Biraz takılıp bunu da çekmeceye atıcam kutusunda. Bu arada kutusu da iyi onu söylemeyi unutmuşum fakat içinden bi taşıma çantası çıksa iyi olurmuş dicem de bu paraya bunu gönderdiklerine şükür edip çenemi kapatmayı tercih ediyorum :D

Gitmez :D
hocam alsam zamlanır yakında o fıyatın az assagısına satsam olurmu acaba

Top Bottom