Neler Yeni

🔥İndirim Creative Aurvana Live SE Kafaüstü Kulaklık - 327 TL trendyol

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Pala
Creative hastası olarak satın aldım. Eski bir kulaklık bu fakat herkesin rafında olması gerektiğini düşünüyorum.

kulaklık geldi şu an takılıyorum. fx sound ile birlikte kullanıyorum. parasına göre mükemmel düşünmeden alın.

+ kristal berraklığında ses
+ tizler baslar çok dengeli
+ kulak padleri yumuşak
+ Premium hissiyat
+ İyi konfor ve hafif

- kablosu kısa
- kablosu ince

@Robius paylaşım için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hala değerli bizim gibi ihtiyarlara göre. Creative'ı tek geçerim bir çok ses ekipmanım bu marka. Kargon geldiyse senin de yorumlarını bekleriz bi yeşillendir :D
elimde kulaklık vardı ama yine aldım sence hata mı

GirayHan

80+ Gold

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
Evet benimki de geldi bugün. Ses kalitesine harika diyemem ama mesele şu; 300 liraya bu kulaklık HARİKA ÖTESİ :)
Çünkü 300 liraya şöyle şeyler satılıyor naormalde;

burakdiA

80+
Ürünü Creative sitesinden canlı destek ile sorgulattım ve orjinal. Kafasında ''ürün acaba replica mı?'' diye soru işareti olan varsa bence 300 TL bandlarındayken satın alsınlar. Cloud2 kullanan biri olarak arasındaki fark kalite olarak çok az diyebilirim.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,762
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ürünü Creative sitesinden canlı destek ile sorgulattım ve orjinal. Kafasında ''ürün acaba replica mı?'' diye soru işareti olan varsa bence 300 TL bandlarındayken satın alsınlar. Cloud2 kullanan biri olarak arasındaki fark kalite olarak çok az diyebilirim.
Cloud 2 ses kalitesi olarak öyle ahım şahım bir cihaz değil zaten bana nedense fazla abartılıyor gibi geliyor.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,856
İsim
Hacı
Aldım bakalım, kaliteli kulakiçi kulaklar ile kıyaslayıp yorum yazarım.

burakdiA

80+
Cloud 2 ses kalitesi olarak öyle ahım şahım bir cihaz değil zaten bana nedense fazla abartılıyor gibi geliyor.
Hocam kulaklık konusunda çok bilgili değilim Cloud2 sahip olduğum en iyi kulaklık olduğu için onun üzerinden örnek verdim ve tabii ki de Cloud2 efsane ve popülerliği de var. Şahsen müzik ve oyun bir arada hoşuma gidiyor. Kullanıcı zevk ve renklerine bir şey diyemem ☺

Fantastiktürk

80+ Bronze
Evet benimki de geldi bugün. Ses kalitesine harika diyemem ama mesele şu; 300 liraya bu kulaklık HARİKA ÖTESİ :)
Çünkü 300 liraya şöyle şeyler satılıyor naormalde;
Rakip bile değiller. Biri 10 dolarlık gaming kulaklık. Öbürü 50 dolarlık müzik kulaklığı.
Evet orijinal siz de teyit etmişsiniz. Biz daha önce toplu aldık zaten. Siz geç görüyorsunuz. Kontrol etmiştik.
EQ ayarından dolayı olabilir. Ya da kasada oynama yapmış olabilirlar MH752 gibi. Ama orijinali Takstar Pro 80 olduğu için ses kalitesi her şeye rağmen fena değildir.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,762
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Rakip bile değiller. Biri 10 dolarlık gaming kulaklık. Öbürü 50 dolarlık müzik kulaklığı.

Evet orijinal siz de teyit etmişsiniz. Biz daha önce toplu aldık zaten. Siz geç görüyorsunuz. Kontrol etmiştik.

EQ ayarından dolayı olabilir. Ya da kasada oynama yapmış olabilirlar MH752 gibi. Ama orijinali Takstar Pro 80 olduğu için ses kalitesi her şeye rağmen fena değildir.
Normal bir anakart veya normal bir telefonun default ses modunda ses zaten yetersiz oluyor. Mecburen Dolby, DTS gibi şeyler açmak durumunda kalıyorsun. Ah benim eski Asus ROG anakart olacaktı dahili kulaklık amfisiyle uçururdu bunu :D

Fantastiktürk

80+ Bronze
Normal bir anakart veya normal bir telefonun default ses modunda ses zaten yetersiz oluyor. Mecburen Dolby, DTS gibi şeyler açmak durumunda kalıyorsun. Ah benim eski Asus ROG anakart olacaktı dahili kulaklık amfisiyle uçururdu bunu :D
Bunlar sürülmesi gayet kolay kulaklıklar. Herhangi bir anakart yeterli olur. Telefonda da en iyi sesi alamasanız da rahatsız etmez.

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
Evde JBL'in bluetoothlu 560BT kulaklığı var hanım müzik dinler genelde. Ona fiyatını söylemeden şu parçayı önce JBL ile sonra da bu kulaklıkla dinletim. Dedim ki JBL sıfır fiyatı şuan 1500tl. Sence bu Creative kulaklığı kaça almışımdır. Hanım baktı piyasadaki pahalı bilinen maraklardan değil, tabi Creative markasını da bu işlerle uğraşmayan birisi nereden bilsin.
Neyse bassını tizini iki üç kez dinledi dinledi ve "Bariz bir ses farkı hissedemedim, yani oo bu kulaklık JBLe göre bariz daha iyi ya da daha kötü diyemem. Fazla bilinmeyen bi marka olduğu için ve kablolu olduğu için mikrofon da yok diyosun 800 900lira falandır" dedi
Dedim biraz düş bakalım :D
900, 800, 700... dedi daha ucuza almış olamazsın. 500e falan mı aldın yoksa.
Sonra 312liraya aldığımı görünce "ohaa 2 3 tane daha alsana öğrencilere hediyelik böyle kaliteli ama uygun fiyat kulaklık lazımdı" dedi ve 3 sipariş daha geçtim. :D
Edit: Bahsettiğim JBL ve müzik
110000305045733.jpg

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,762
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Bunlar sürülmesi gayet kolay kulaklıklar. Herhangi bir anakart yeterli olur. Telefonda da en iyi sesi alamasanız da rahatsız etmez.
TUF B650 anakartta bile DTS açmadan ses bir hayli cansız kalıyor. Giriş seviyesi anakartlarda muhtemelen daha vahim olur gibi :D

Fantastiktürk

80+ Bronze
Evde JBL'in bluetoothlu 560BT kulaklığı var hanım müzik dinler genelde. Ona fiyatını söylemeden şu parçayı önce JBL ile sonra da bu kulaklıkla dinletim. Dedim ki JBL sıfır fiyatı şuan 1500tl. Sence bu Creative kulaklığı kaça almışımdır. Hanım baktı piyasadaki pahalı bilinen maraklardan değil, tabi Creative markasını da bu işlerle uğraşmayan birisi nereden bilsin.
Neyse bassını tizini iki üç kez dinledi dinledi ve "Bariz bir ses farkı hissedemedim, yani oo bu kulaklık JBLe göre bariz daha iyi ya da daha kötü diyemem. Fazla bilinmeyen bi marka olduğu için ve kablolu olduğu için mikrofon da yok diyosun 800 900lira falandır" dedi
Dedim biraz düş bakalım :D
900, 800, 700... dedi daha ucuza almış olamazsın. 500e falan mı aldın yoksa.
Sonra 312liraya aldığımı görünce "ohaa 2 3 tane daha alsana öğrencilere hediyelik böyle kaliteli ama uygun fiyat kulaklık lazımdı" dedi ve 3 sipariş daha geçtim. :D
Edit: Bahsettiğim JBL ve müzik
Alıntıyı görüntüle
T560BT gibi sorunlu ve BT bir model bunun rakibi olamaz maalesef ses kalitesi konusunda. İyi bir kaynaktan iyi bir şarkıdan dinleyin.
TUF B650 anakartta bile DTS açmadan ses bir hayli cansız kalıyor. Giriş seviyesi anakartlarda muhtemelen daha vahim olur gibi :D
Hayal kırıklığı bir anakart zaten (YD fiyatı için konuşuyorum.). S1200A var. Ahım şahım bir şey yok yani. Bir altı ALC897 zaten.
Edit: Yanlış anlaşılmasın diye: Fiyatındaki Asrock B650'ler çok daha iyi olduğu için hayal kırıklığı dedim. Yoksa kötü olduğundan değil.

Top Bottom