Neler Yeni

🔥İndirim Creative Sound Blasterx H3 Oyuncu Kulaklığı Siyah 599 TL

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Y K
Creative kalitesini bilen bilir, inceleme videosu Türkçe olarak fazla yok ama, yabancı kanallarda güzel yorumlar alıyor, ayrıca yurtdışı satış fiyatı bugünün kur'u ile 50 Euro yani 998 TL civarında. 600 TL bandında rampage veya diğer markalardan çok çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Ayrıca çok fazla Creative uygulamasında windows'a özel yazılım ayarı varmış, değerlendirilebilir.

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
inceleme videosu varmı?

Bergee

80+ Silver

Mikrofonu çok kalitesiz geldi evet ses konusunda harika bir şirket evde de 5+1 ses sistemlerini kullanıyorum yıllardır hiçbir sorun dahi yaşatmadı :D Ama bu kulaklık bu parayı hakeder mi tartışılır gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
.

Mikrofonu çok kalitesiz geldi evet ses konusunda harika bir şirket evde de 5+1 ses sistemlerini kullanıyorum yıllardır hiçbir sorun dahi yaşatmadı :D Ama bu kulaklık bu parayı hakeder mi tartışılır gibi.
Hocam bu fiyatlara da cok ürün kalmadı ki.
Yani ben arkadaşlarımla konuşmaya alırım diyolarsa almasınlar.
Ama onun dışında muadillerinden iyi gibi bence.

Bergee

80+ Silver
Hocam bu fiyatlara da cok ürün kalmadı ki.
Yani ben arkadaşlarımla konuşmaya alırım diyolarsa almasınlar.
Ama onun dışında muadillerinden iyi gibi bence.
Hiçbir fikrim yok hocam bu markanın ses konusunda ne kadar kaliteli bir marka olduğunu biliyorum sadece daha önce mp3 mp4 playerlarını dahi kullandım ses konusunda muazzamdır ona şüphem yok ama dediğim gibi mikrofon kısmı biraz basit kalmış.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,117
İsim
kilan embappe
Oyuncu kulaklığı değil ve bu yüzden de bikrofon olarak çok uğraşılmamış... Ama alacak olanlara söyliyim 600 TL bandındaki en iyi sesi verir...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,971
Üyeler
149,300
Son üye
Platini
Top Bottom