Neler Yeni

🔥İndirim Cremacial Çalışma Masalarında sepette %25 indirim + 100 TL kupon

Thecaxman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Can Pordugan
can napıyon knk seninle burda karşılaşacağımız hiç aklıma gelmezdi.
Napalım çalışmaya devam masa var elimde f80 var sallama yapıyor masa çok iyi değil
Zaten

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
taha

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,755
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
2 ay önce 160 cm olanını 1050 TL'ye yakalamıştım. Şu anda kullanıyorum ve memnunum, fiyatına göre güzel bir masa bence. Yukarıda monitör kolu takmakta zorlanılıyor denmiş, doğru sayılabilir. Ben de takarken baya bir endişelenmiştim ancak demirin üstüne takmama rağmen oldukça sağlam durduğu için bir sıkıntı çekmedim. Elbette monitör koluna göre farklılık gösterecektir. Fikir olması açısından fotoğraf yükledim.

(Aldığım Monitör Kolu)
Çift monitör olduğu için de biraz ağır ancak ona rağmen gayet sağlam duruyor.
IMG_20240103_010001.jpg
IMG_20240103_010200.jpg

ConquerorXIV

80+ Gold
Aklımda var ama sıcaklık hava akış güzel. Yinede öneri isterim tabii ki
ben bu tip kasaları tavsiye ediyorum görünüm olarak ve fanları doğru montajladığında da hava akışı olarak da iyiler
bende kullanıyorum bu arada ve o kadar para vermişsen sisteme biraz güzel gözükmesi lazım bence

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
taha
ben bu tip kasaları tavsiye ediyorum görünüm olarak ve fanları doğru montajladığında da hava akışı olarak da iyiler
bende kullanıyorum bu arada ve o kadar para vermişsen sisteme biraz güzel gözükmesi lazım bence

Benim de takip ettiğim kasalar ama alırsam lian li xigmatek thermaltake gibi marka alırım. teşekkürler.

ConquerorXIV

80+ Gold
Benim de takip ettiğim kasalar ama alırsam lian li xigmatek thermaltake gibi marka alırım. teşekkürler.
markasına hiç bakma önemli değil bende ki de gametech zaten kalitesi falan o markalarda ki kadar illa ki olamaz ama aralarında baya fiyat farkı var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,294
Üyeler
140,976
Son üye
İbicen
Top Bottom