Neler Yeni

Yardım CS:GO Bilgisayarınız VAC Güvenli Sunuculara Girmenizi Engelliyor Hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
Arkadaşlar merhaba;
CS:GO pingini azaltmak için Matchmaking denilen programı indirdim lakin ping değerlerini göstermediği için ayarları ile oynamadan sildim.Daha sonra bir YouTube kanalından video izledim ve o yöntemi uyguladıktan sonra CS:GO bu hatayı verdi.O videoya buradan ulaşabilirsiniz.Videonun sahibi regedit(kayıt defteri dosyası da paylaşmış) onun orjinal ayarını bulabilirsem belki sorunu çözebilirim.Kayıt defterinden Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AppUserModelId\Microsoft.Windows.Explorer bu yola gidip attığım resimdeki değerlerin orjinal ayarını verirseniz çok mutlu olurum doğrusu.Bu arada Windows Defender bende tamamen kapalı.(Regedit üzerinden kapattım.)Bu sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?Teşekkürler.
DA-1.JPG
DA-2.JPG
DA-3.JPG

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Ban yemişssin ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Hayır,ortada banlık bir durum yok.Bu sorun çoğu kullanıcıda ortaya çıkıyor.Ban dediğin çok ayrı bir şey.
Yaptığın işlemi ortadan kaldır. Oyunun dosyalarıyla oynuyorsun kaldırmadan oyuna giremezsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
Yaptığın işlemi ortadan kaldır. Oyunun dosyalarıyla oynuyorsun kaldırmadan oyuna giremezsin
Steam özelliklerden oyun dosyalarını doğrulattım.7 tane dosyayı tekrardan yükledi.Ama aynı hatayı bir daha verdi.Dediğim gibi arka planda CS:GO serveri ile çakışan bir yazılım söz konusu.Fotoğrafta istediğim regedit(Kayıt defteri) orjinalini bulursam sorun çözülecektir diye umut ediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
sadzilla is here
Arkadaşlar merhaba;
CS:GO pingini azaltmak için Matchmaking denilen programı indirdim lakin ping değerlerini göstermediği için ayarları ile oynamadan sildim.Daha sonra bir YouTube kanalından video izledim ve o yöntemi uyguladıktan sonra CS:GO bu hatayı verdi.O videoya buradan ulaşabilirsiniz.Videonun sahibi regedit(kayıt defteri dosyası da paylaşmış) onun orjinal ayarını bulabilirsem belki sorunu çözebilirim.Kayıt defterinden Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AppUserModelId\Microsoft.Windows.Explorer bu yola gidip attığım resimdeki değerlerin orjinal ayarını verirseniz çok mutlu olurum doğrusu.Bu arada Windows Defender bende tamamen kapalı.(Regedit üzerinden kapattım.)Bu sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?Teşekkürler.Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
dostum bilgisayarında antivirüsün aktif olması valve vac sisteminin işine gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
McAfee kullanıyorum dostum.Ama böyle bir sorun yaşamıyordum.Pingi düşüreyim diye uğraşırken başıma bu geldi.Rica etsem kayıt defterinin içinden resimdeki gibi orjinal değerleri atabilir misin?

aller4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alperen
Arkadaşlar merhaba;
CS:GO pingini azaltmak için Matchmaking denilen programı indirdim lakin ping değerlerini göstermediği için ayarları ile oynamadan sildim.Daha sonra bir YouTube kanalından video izledim ve o yöntemi uyguladıktan sonra CS:GO bu hatayı verdi.O videoya buradan ulaşabilirsiniz.Videonun sahibi regedit(kayıt defteri dosyası da paylaşmış) onun orjinal ayarını bulabilirsem belki sorunu çözebilirim.Kayıt defterinden Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\AppUserModelId\Microsoft.Windows.Explorer bu yola gidip attığım resimdeki değerlerin orjinal ayarını verirseniz çok mutlu olurum doğrusu.Bu arada Windows Defender bende tamamen kapalı.(Regedit üzerinden kapattım.)Bu sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?Teşekkürler.Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
youtube'da bu sorunla ilgili videolar ordan bulabilirsiniz kolay gelsin...

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
bu forumdaki herkes bilmeyebilir youtubedan bakman daha sağlıklı olur diye düşünmüştüm ama tamamdır
Sizden tek ricam eğer müsaitseniz.Yukarıda belirttiğim gibi kayıt defterinden belirttiğim yere gelip oradaki orijinal ayarı vermeniz.Orada 2 yazıyor.Onun orijinal değeri nedir söylerseniz belki çözüm olabilir.

KESK1N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed KESKİN
Rk başlattığın zaman sürekli Vac hatası veriyor fakat sen de hile yaptıgın bişi yok bende de aynısı oldu yada oyuna giriyordum belli bir süre sonra oyundan atıyordu sonra oyuna giremiyordum Vac diyordu sürekli ama ban yemiyordum çözümü ise Steam komple sildim tekrar yükledim sorun çözüldü ?

aller4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alperen
Sizden tek ricam eğer müsaitseniz.Yukarıda belirttiğim gibi kayıt defterinden belirttiğim yere gelip oradaki orijinal ayarı vermeniz.Orada 2 yazıyor.Onun orijinal değeri nedir söylerseniz belki çözüm olabilir.
bendede aynıymış iki ayarda dostum şimdi baktım da :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,027
Üyeler
151,155
Son üye
SEAR
Top Bottom