Neler Yeni

CS:GO Da 2. Hesabım Neden VAC Ban Yedi ?

Wxern

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Wxern
Birinci Hesabımda Hile Kullandım Haklısınız O Hesabım Vac Yedi İkinci Hesabım Neden VAC Yiyor Anlamadım.

Wxern

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Wxern
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Saçma değil hile yaptıysanız cezasını da almanız lazım oyuna girince karşımda yere bakarak hs atan birini görmek zorunda değilim

OMRRKRKS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ÖMER KARAKAŞ
İp veya telefon numarası yüzünden hiç uğraşma kaldıramazsın boş yere başka numaralar ile deneme hile yaptıysan zaten vac yemen daha iyi olmuş free hesap ile oyna kimin hilesi daha iyiyse o kazanır

reptile

80+

Saçma olan bir şey yok.

Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?

VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. Bu ve diğer birçok nedenden ötürü telefon numaranızı paylaşmanızı ya da başka bir kullanıcının telefon numarasını paylaşmanızı tavsiye etmiyoruz. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan ve bu telefon numarasını kullanan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır, bu nedenle de o oyunu artık alamayacaklardır.

Bu arada siz sormadan ekleyeyim; Telefon numarasını sonradan başka bir hesapta kullanmak tekrar yasaklama almanıza sebep olmaz. Tabii kurallara uyduğunuz sürece.

Herhangi bir ihlalde bulunur ve tekrar yasaklama alırsanız, numaranın ekli olduğu tüm hesaplar yasaklama alır.

erturk.gg

80+ Bronze
Ben bu yüzden 2 hesap kaybettim dersimi de aldım. Kusura bakmayın ama iyi olmuş geçmiş olsun.

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
Birinci Hesabımda Hile Kullandım Haklısınız O Hesabım Vac Yedi İkinci Hesabım Neden VAC Yiyor Anlamadım.
Kardeşim bilgisayarında hile dosyaları kalıyor o yüzden 2. hesabında rapor edilmişsen owerwatch da çıkmışsındır izleyenlerde var demiştir yalandan valve sistemini taramıştır orda bulmuştur o yüzden yemişsindir hile açan arkadaşlara format öneririm.

reptile

80+
Overwatch'ın VAC yasakları ile bir alakası bulunmamakta. VAC sistemi sadece sunuculara bağlı olduğunuz esnada tarama işlemi yapar, bunun haricinde herhangi bir tarama işlemi gerçekleştirilmez. Otomatik bir yazılım olduğu için kimsenin raporuna veya isteğine göre hareket etmez.

Ayrıca Overwatch'a düşen raporlara 150 kişi civarı bakıyor ve puanı en yüksek olan müfettişlerin kararı esas alınıyor. Öyle yalandan sistemi tarama gibi bir şey söz konusu bile olamaz. Böyle bir şey mümkün değil.

Bir hesap hile kullanılmadığı halde aynı anda yasaklama almışsa, telefon numarasını paylaştığı için almıştır. Yasaklamanın neden verildiği de buradaki bağlantıda yazar.

Haklı olduğunuz tek kısım format olayı. Sistemde hile kalıntıları mevcutsa tekrar VAC yasağı almanıza sebep olabilir.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,054
Üyeler
150,393
Son üye
Nafu
Top Bottom