Neler Yeni

CS GO Rank atlatmıyor

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
.
steamle alakalı düzelir çözülmeyecek bir sorun değil
Steam'le alakalı sorun nedir aydınlatır mısınız? Kafadan sallama yorum.İçi boş mesaj kasmak yormuyor mu? Yıllardır böyle değişik bir algoritması olan bir sistem zaten CS:GO'nun rank sistemi. Bu kadar sığ, basit ve Steam'le alakası olmayan bir durumu 'çözülmeyecek sorun değil' gibi ilginç bir mesajla çözdünüz, tebirkler.

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Celal Can
CS:GO mm rank sistemi biraz da oynama süresiyle alakalı. Örneğin Globaldim ve uzun bir süre faceit takıldığım için rank silinmişti. 1 win'e supreme attı ve 5 6 maç üst üste kaybettim. Lem idim 1 ay önce. Sonra dedim ki yine rank silinmesin bir maç gireyim. 2 haftada 3 kere beraberlik aldım ve yeniden supreme attı. İnsanlar LEM'den supreme 7 8 maç üst üste kazandım hala atmadı diyor. Haftada 1 maç girip kazanırsan 2 3 haftaya atıyor.

Yani demek istediğim uzun süre girme, sonradan girdiğin 1 2 maçlar direkt etki ediyor.

alkolikpanda

80+ Bronze
Steam'le alakalı sorun nedir aydınlatır mısınız? Kafadan sallama yorum.İçi boş mesaj kasmak yormuyor mu? Yıllardır böyle değişik bir algoritması olan bir sistem zaten CS:GO'nun rank sistemi. Bu kadar sığ, basit ve Steam'le alakası olmayan bir durumu 'çözülmeyecek sorun değil' gibi ilginç bir mesajla çözdünüz, tebirkler.
bende de olmuştu düzeldi kendiliğinden tatava yapma kardeşim

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
.
bende de olmuştu düzeldi kendiliğinden tatava yapma kardeşim
Nasıl düzelmiş yav, kendiliğinden bak sen şu işe :d Yıllardır CS oynarım böyle saçma, içi boş bir mesaj görmedim devam da ediyorsun. Hiçbir somut geçerliliği yok, kafadan sallamasyon.

alkolikpanda

80+ Bronze
Nasıl düzelmiş yav, kendiliğinden bak sen şu işe :d Yıllardır CS oynarım böyle saçma, içi boş bir mesaj görmedim devam da ediyorsun. Hiçbir somut geçerliliği yok, kafadan sallamasyon.
sıkıntılı mısın ? olanı söylüyorum işte ben bir şey yapmadım kendiliğinden düzeldi , onun dışında ne yapılır bilmiyorum , bilmediğim için de benim ki kendiliğinden düzeldi belki senin kide düzelir diye söyledim amma boş yaptın yahu toxic insan seni

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
.
sıkıntılı mısın ? olanı söylüyorum işte ben bir şey yapmadım kendiliğinden düzeldi , onun dışında ne yapılır bilmiyorum , bilmediğim için de benim ki kendiliğinden düzeldi belki senin kide düzelir diye söyledim amma boş yaptın yahu toxic insan seni
Kafadan sallama bilgiler veren insanlara tahammülüm yok sadece. Boş yapanın sen olduğu belirttim, elle tutulur bir tane mantıklı sözün yok. Sallama bilgilerle kimsenin vaktini çalma, 'senin kide' buna patladım bu arada. :D Türkçe'den de bir habersin, iyi forumlar.

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Celal Can
skor yeterli değil attığın flashı nasıl attığını bile hesaplayan bir sistem var csde
oha diyorum..... kör edilen düşman sayısı, round başı ortalama hasar ve hs yüzdesi falan anlarım da aga nasıl attığını hesaplayan ne demek ya.. bence bunlara bu kadar detaylı bakmıyor. Ortalama bir lobi rankı veriyor, rakibin de ortalama rank alıp yeterli sayıda win alınca atıyor. Örneğin çift keleş adam nova 2 ile 10 maç kazansa da atmaz. Lobilerin rankları çok önemli.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Düz mid ve ya long awp ile 10 kill almak yerine 7 kill al 3 asist yap 1 edo al.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
oha diyorum..... kör edilen düşman sayısı, round başı ortalama hasar ve hs yüzdesi falan anlarım da aga nasıl attığını hesaplayan ne demek ya.. bence bunlara bu kadar detaylı bakmıyor. Ortalama bir lobi rankı veriyor, rakibin de ortalama rank alıp yeterli sayıda win alınca atıyor. Örneğin çift keleş adam nova 2 ile 10 maç kazansa da atmaz. Lobilerin rankları çok önemli.
paragrafta bence kelimesi olunca hiçbir anlamı kalmıyor dostum. bence de ronaldo uzaylı. nasıl attığını hesaplaması zor bir şey değil attığın bölgeler kritik ve düzenli ise bunu da hesaplaması normal valorant gibi değil valve çok daha komplike bir sistemi var.

Deysz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Enes Ceyhan
6 Maç üst üste farklı maplerde win alıp 7. maçımı kaybettikten sonra rankım düşmüştü cidden çok değişik bir sistemi var kaç yıl oldu daha tam nasıl bir sistem var belli değil

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Celal Can
paragrafta bence kelimesi olunca hiçbir anlamı kalmıyor dostum. bence de ronaldo uzaylı. nasıl attığını hesaplaması zor bir şey değil attığın bölgeler kritik ve düzenli ise bunu da hesaplaması normal valorant gibi değil valve çok daha komplike bir sistemi var.
Kaynak paragraf atarsan bir inceliyim. Yoksa bu söylediklerinin de bence kelimesinden bir farkı yok. Neymiş flashı nasıl attığına bakıyormuş :D . popflash masterSS
Mesaj otomatik birleştirildi:

6 Maç üst üste farklı maplerde win alıp 7. maçımı kaybettikten sonra rankım düşmüştü cidden çok değişik bir sistemi var kaç yıl oldu daha tam nasıl bir sistem var belli değil
Flashları düzgün atamamışsın kral :D

Top Bottom