Neler Yeni

CS:GO'da adamlarla karşılaşmama yakın anlık takılma sorunu

Şu açıdan imkansız değil ne kadar güçlü bir sistem olsada HDD rpm hızı 5400 diyelim bu sebepten birşeyi kurarken bilgisayar ölüyor olabilir bu sebepten fps sorunu yapıyor olabilir Deneme yanılma maalesef ama HDD harici bende pek ümitli bakmıyorum soruna
Şimdi şöyle, bilgisayarda kurulu olan hiç bir program HDD' lere kurulu değil. HDD'ler yedekleme için kullanıyorum. CSGO m2 'ye kurulu zaten. Bu HDD'lerimde bir hata yok.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
........
Şimdi şöyle, bilgisayarda kurulu olan hiç bir program HDD' lere kurulu değil. HDD'ler yedekleme için kullanıyorum. CSGO m2 'ye kurulu zaten. Bu HDD'lerimde bir hata yok.
dediğimi dene sen bir :)

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,456
İsim
Adem
Bilgisayarınızda bir sorun olmadığınıza eminseniz ve oyunun dosyalarını doğruladıysanız eğer bir format ile kendinizi aydınlatabilirsiniz.

HDD sorun var mı (bad sector)
Ayarları en düşüğe çekip dene ve nvidadan optimize edip dene
Arkaplanda bilgisayarını yoran uygulama var mı ? (windows update bile olabilir)
Arka planda bulunan internet kullanabilecek programları kapatıp denedim. Windows hizmetleri dahil. Nvidadan optimize edip denedim. Oyun oynarken başka bir şey açık olmuyor. Tabi yayın açmıyorsam.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,456
İsim
Adem
Arka planda bulunan internet kullanabilecek programları kapatıp denedim. Windows hizmetleri dahil. Nvidadan optimize edip denedim. Oyun oynarken başka bir şey açık olmuyor. Tabi yayın açmıyorsam.
Tek çare format gibi geliyor
Format kesin bir sonuca çıkaracaktır.

arajmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Abdullah Sayhan
Twitter
arajmer
Allah Allah ne garip bi durum
Sorma ya kanser oldum. Sorun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı ? Bir öğrensem ona göre aksiyon alacağım. Bir türlü sorun nerede bulamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tek çare format gibi geliyor
Format kesin bir sonuca çıkaracaktır.
Ne yazık ki onuda yaptım. :( O kadar şeyi tekrar indirip de kurmakta cabası. Ama lanet şeyi bir türlü bulamadım.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,456
İsim
Adem
Sorma ya kanser oldum. Sorun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı ? Bir öğrensem ona göre aksiyon alacağım. Bir türlü sorun nerede bulamadım.

Ne yazık ki onuda yaptım. :( O kadar şeyi tekrar indirip de kurmakta cabası. Ama lanet şeyi bir türlü bulamadım.
Format atmanıza rağmen sorun düzelmiyorsa yazılımsal değil donanımsaldır sorun

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
........

Steam Overlay'i kapat kanka
Çalıştırma seçenekleri : -high yaz

Hocam bendede aynı sorun PUBG lite da vardı grafik azaltıp çözdüm bi oyunda olup diğerlerinde olmamasıda garip ayrıca
Normal PUBG oynuyorum yüksek ayarlarda hatta yayında açıyorum. Bir sıkıtı yaşamadım. 27 yaşındayım, cs en sevdiğim oyun 15 seneyi aşkındır oynuyorum. Hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
Normal PUBG oynuyorum yüksek ayarlarda hatta yayında açıyorum. Bir sıkıtı yaşamadım. 27 yaşındayım, cs en sevdiğim oyun 15 seneyi aşkındır oynuyorum. Hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım.

ilginç hocam bende cs oynamadım oyunla ilgili olabilirmi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,480
Üyeler
140,502
Son üye
Muhammed Nurullah Çavuş
Top Bottom