Neler Yeni

CS Kasaları ne zaman satmalıyım?

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Arkadaşlar ekteki kasaları sizce CS2 çıkana kadar bekletmeli miyim iyice yükselmesi için yoksa şu an zaten tanesi 100+ tl'yken satmalı mıyım?

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    172.2 KB · Hit: 110

PityYou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Sefa Mazman
En az cs2 nin çıkmasını bekle

• Beğen
Reaksiyonlar: Nega

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
ben olsam 2014 kasasını tutarım (yeşılımsı olan) o baya pahalancak 1 2 sene sonra ben oyle yorumladım sana kalmıs diger kasalar ıcınde cs 2 den sonra cogu sey pump yer gıbı tutarsan sana faydası olur ama yapmak sana kalmıs tavsiye benımkıler

• Beğen
Reaksiyonlar: Nega

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,216
İsim
Oğuz
Beklet hocam 2-3 ay daha, satma. 2014 kasası'nı düşürdün mü, yatırımlık mı aldın ?

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Salih Uysal
cs2 çıktığında oyuncu sayısının artması ve pazara olan ilgiden dolayı yükselecektir. Operasyon gelene kadar artar ondan sonra operasyon zamanı pazar bir düşüşe geçecektir. Operasyon eli kulağındayken satabilirsiniz :)

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CS2'ye kadar bekletiyorum o zaman, zaten alıcağım oyun vs yok kalsın, sağ olun.
Beklet hocam 2-3 ay daha, satma. 2014 kasası'nı düşürdün mü, yatırımlık mı aldın ?
valla hocam bu kasa işi değişik oldu biraz, benim zamanında steam hesabım çalınmıştı 2014 senesinde, bunu sanırım o dönem maç izlerken çalınan hesaba düşürdüm twitch ona bağlı diye, bu sene hesabım aklıma geldi çok eski mesajlardan vesaire destek üzerinden geri aldım hesabı, bu ss teki bütün itemleri de o hesaptan ana hesaba attım duruyolar öyle

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,216
İsim
Oğuz
valla hocam bu kasa işi değişik oldu biraz, benim zamanında steam hesabım çalınmıştı 2014 senesinde, bunu sanırım o dönem maç izlerken çalınan hesaba düşürdüm twitch ona bağlı diye, bu sene hesabım aklıma geldi çok eski mesajlardan vesaire destek üzerinden geri aldım hesabı, bu ss teki bütün itemleri de o hesaptan ana hesaba attım duruyolar öyle
O dönemden kalan göre az kasa çıkmış hocam. Benim eski hesaptan 3 bin TL'lik kasa çıkmıştı.

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O dönemden kalan göre az kasa çıkmış hocam. Benim eski hesaptan 3 bin TL'lik kasa çıkmıştı.
hesabı zaten açtığım sene çaldırmışım ya, 2014'te açıp 2014'te çaldırmışım, 65 saat cs var, olan pahalı skinleri de çalan kişi kendine aktarmış sanırım onlar yok

Top Bottom