Neler Yeni

CS2 DÜŞÜK EKRAN KARTI KULLANIMI

Loading...

80+ Silver
RTX 3050 8GB ekran kartı ve Ryzen 5 5500 işlemcim var ekran kartı kullanımı yüzde 50-60 arası kullanımda güç seçenekleri yüksek performansta ne yapabilirim? Lütfen yardım edin
İşe yarar mı bilmem ama bazı oyunlarda bende işe yaramıştı.
Arama yerine " Grafik Ayarları " yaz.
Ardından Cs2 dosya konumuna gidip.
Game > bin > win64'ün içine girdikten sonra cs2.exe bulunmakta onu seçip onaylıyoruz.
1719875761156.png

Yüksek perfomansı seçip onaylıyoruz.

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
burak
2k monitörün var ekran kartın tabi kullanılır saçma sapan yorum yapma millete.
Okuması yazması olmayan çoluk çocuğa laf anlatmaya çalışıyoruz kör müsün önceki sistemlerimi de anlatmışım orda

oversss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih Terim
İşe yarar mı bilmem ama bazı oyunlarda bende işe yaramıştı.
Arama yerine " Grafik Ayarları " yaz.
Ardından Cs2 dosya konumuna gidip.
Game > bin > win64'ün içine girdikten sonra cs2.exe bulunmakta onu seçip onaylıyoruz.
Alıntıyı görüntüle
Yüksek perfomansı seçip onaylıyoruz.
Değerli cevabınız için teşekkürler gün içinde denemeye çalışacağım umarım yararı olur inanılmaz fazla üzdü çünkü bu durum. Birkaç platformda daha yardım aradığımda kimi insanların cpu yani işlemcinin ekran kartını limitlediğini yazdığını gördüm. Cs2 oyununda işlemcinin tüm core ve threadlerinin kullanıma açılması ile alakalı bir ayar csgo oyununa nazaran yok. Muhtemelen cpunun yani işlemcinin yalnızca fiziksel çekirdekleri kullanılıyor ve bu nedenle ryzen 5 5500 gibi bir işlemci olsa dahi tek çekirdek ile oyunu besleyemiyor. Umarım çözüm bulabilirim lakin bulamazsam da sorunun benden değil oyunun bu saçma hatasından kaynaklandığını bilmek rahatlatıyor insanı. Yine umarım valve bu basit hatayı düzeltir ve daha akıcı kareler ile oyunu oynarız. Cevabınız için tekrardan sağolun.

oversss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih Terim
Gereksiz tartışmalara gerek yok arkadaşlar sakin ve saygı çerçevesinde yorum yaptığınız için teşekkürler herkese, sorunu çözemedim lakin çözümler aramaya devam edeceğim, tekrardan herkese teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,850
Üyeler
147,953
Son üye
nrkozan
Top Bottom