Neler Yeni

cs2 ekran oto alta alma çözümü bilen var mı

iOktay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oktay
Alıntıyı görüntüle simdi demeniz üzerine arkadan furmark acıp lole girdim furmarkı açıp bi 10 dk civarı calıstırıp sonra lole girdim ve bu hatayı verşyor ama arkada furmark calısıyor hala sadece böyle diyipoyundan atıyor
cs2 ye girdigim zaman bu sefer hatayı girdigim gibi veriyor hiç beklemeden lobide veriyor
Güvenli modda olacak şekilde DDU ile kaldırıp sonrasında Driverı Windows Update'in kurmasını bekleyip tekrar dener misiniz.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,061
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Üsttekileri deneyince de hâlâ çözülmediyse, eğer ki PSU'dan gelen güç kablosu splitter ile bağlıysa (bir kablo gelip 2 pin slotunu da dolduruyorsa) onları ayırmayı deneyin.

GirayHan

80+ Gold
güç kaynağına OCCT ile stress test yaptın mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
ismet karagücük
kanka ya power yetmiyor yani o gücü yeteri kadar veremiyor ya da o çıkan ses cw sesi gibi geliyor yani fazla yük binince çıkan ses yani ekran kartı o an tam güç alamıyor gibi güç kablolarını kontrol et bakımını yapmayı falan dene bir belki yakın zamanda temizlik yaptıysan toz falan girmiştir funmarka falan sok işlemciyi stres testine sok bir öyle dene

Kosi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Koskos
1701166655727.png

lolde böyle bir şey buldum bunu acınca lolden atma düzeldi
csde bunun gibi bir ayar var mı biliyor musunuz ?
-- ayrı ayrı bütün parçaların testini yaptım arkadaslar mesela buna bakıcam diye furmark 1 saat acık kaldı neredeyse ve ben lole girip cıktım falan
--occt yaptım powerda bir sıkıntı yok
--ekran kartını degil bütün makinayı defalarca söküp cıkarttım işe yaramıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üsttekileri deneyince de hâlâ çözülmediyse, eğer ki PSU'dan gelen güç kablosu splitter ile bağlıysa (bir kablo gelip 2 pin slotunu da dolduruyorsa) onları ayırmayı deneyin.
nasıl yani tam anlayamadım direkt bir power kablosu var ona baglı ordan prize
--üçlü kablo kullanıyorum lakin direkt prize takıpta denedim yine işe yaramıyor

Aykut D.

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
-- ayrı ayrı bütün parçaların testini yaptım arkadaslar mesela buna bakıcam diye furmark 1 saat acık kaldı neredeyse ve ben lole girip cıktım falan

Hiç format attinizmi ?

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,061
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Yok ondan bahsetmedim. PSU'dan ekran kartına gelen kablolardan bahsettim.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,061
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
hm yanlıs anlamısım pardon ama dediginiz gibi iki ayrı kablo geliyor gpu ya zaten powerdan
PSU'nun modeli ne peki? Olay görüntüleyicisinde ekstra bir bilgi mevcut mu kontrol ettiniz mi?

Kosi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Koskos
PSU'nun modeli ne peki? Olay görüntüleyicisinde ekstra bir bilgi mevcut mu kontrol ettiniz mi?
xigmateg 600w

olay görüntüleyicisi hakkında pek bir bilgim yok yardımcı olabilir misiniz bu konuda tam olarak nereye ve neye bakmam gerek

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,061
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
xigmateg 600w

olay görüntüleyicisi hakkında pek bir bilgim yok yardımcı olabilir misiniz bu konuda tam olarak nereye ve neye bakmam gerek
Windows arama çubuğunda "olay görüntüleyicisi" ararsanız çıkar. Sistem olay günlüğünde aramanız lazım. Eğer nereye bakacağınızı bilemiyorsanız kaydedip buraya veya bana PM olarak atabilirsiniz eve gelince bakarım.

iOktay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oktay
Alıntıyı görüntüle

bunun sorunu düzeltmesi saçma geliyor altta farklı bir forumdan aldığım yazı var eski tip işlemciler için olduğunu belirtmiş riot
Merhabalar.Ben bu sorun için riota ticket attım ve sonunda sonuca ulaşabildim. Umarım işinize yarar ^^
Selam dostum.^^

Kayıtlarını detayıca incelediğimde, kullandığın işlemcinin çekirdek sayısı gözüme takıldı. Yaşadığın sorunun temel kaynağı, işlemcinin çift çekirdek olması ve çok eski bir mimariye sahip olması. Oynamakta olduğumuz oyun her geçen gün daha da gelişmekte ve sistem olarak gereksinimleri de gün geçtikçe artmakta. İşlemcin eski ve arka planın çok kabarık olduğu için işlem hızı oyunun işlem hızına ayak uyduramıyor. Senden ricam arka plandaki uygulamaları minimalize etmen. Anlatacağım adımları takip ederek kolaylıkla yapabilirsin. Bu adımların sorununu tamamen çözeceğini garanti edemem ama bir miktarda olsa iyileşme sağlayacağından eminim.

• LoL istemcisini aç kanka. Sağ üst bölümde bulunan Seçeneklere bas. (İstemciyi kapatma tuşunun hemen yanındaki çark oluyor.)
  • Buradan da sağ taraftaki Oyun içibölümünün altında bulunan Oyunsekmesine gir.
  • En üstte bulunan Eski DX9 modunu tercih etseçeneğinin açık olduğundan emin ol lütfen.

Arka planda açık olan her şeyi kapatırsan daha iyi olacaktır. Örneğin İnternet tarayıcısı (Chrome, Mozilla, Opera yada bir başkası) gibi uygulamaları oyuna girerken kapatman senin yararına olacaktır.

Kosi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Koskos
Windows arama çubuğunda "olay görüntüleyicisi" ararsanız çıkar. Sistem olay günlüğünde aramanız lazım. Eğer nereye bakacağınızı bilemiyorsanız kaydedip buraya veya bana PM olarak atabilirsiniz eve gelince bakarım.
1701167941735.png

burdan bahsediyoruz galiba dogru mudur

Top Bottom