Neler Yeni

CS2 Faceit Server'a Bağlanamıyorum

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deniz Gündoğan
Arkadaşlar öncelikle selam , CS2 Premier yerine Faceit oynamaya karar verdim ama Faceit'de Server'ın nerde olacağı hangi map seçildikten sonra oyuna bağlanma kısmı gelince client veya konsoldan bağlansamda genellikle hergün bir maça bağlanamayıp bekleme süresi alıyorum son 10 günde ban yemediğim 1 2 gün vardır desem yalan olmaz , fakat sorun benim bilgisayarımda mı serverda mı bilmiyorum bunun için yardım edebilir misiniz ? Arkadaşlarımla Discord'da bunun üzerine konuştuğumuzda SSD'im olmadığı için veya internetim kötü olduğu için dediler . İnternetim kötü değil fakat şuan depolama sistemim 2015 veya daha öncesinde alınan eski Notebook'umun HDD'si (WD Blue 500 GB Model bilmiyorum) , kulağa komik gelebilir ama kendi HDD'im bozulduğunda bu şekilde bir çözüm buldum . Faceit'e mail yoluyla ulaşarak 2 kere 12 saatlik bekleme süremi kaldırttım , 2. seferde kaldıracaklarını ama daha fazla tekrar ederse bir daha kaldıramayacaklarını söylediler . Ben yinede şansımı deneyeceğim . Bunu kasıtlı olarak yapmadığımı kanıtlamak için bir ara oyun bulduğunda ekran kaydı açıyordum oyuna bağlanmama kadar tüm süreçleri ekran kaydına alıyordum bunu da onlara 2. mailde söyledim fakat böyle bir hareketin herhangi bir işe yaramayacağını söylediler bende bıraktım. Şuan yine hiçbir problem yokken bağlanamadım ve akşam 21:48'e kadar bekleme süresi aldım. Bu çok can sıkıcı bir durum , eğer benim bilgisayarımın depolamasından kaynaklanmasının yüzde bir ihtimali bile varsa bilgilendirirseniz sevinirim , ona göre çözüm arayacağım .

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Batu Çimen
Çözdünmü sorunu bendede aynı bağlanamıyorum maça desteğe yazdım gördükleri yok

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim