Neler Yeni

CS2 PRİMİER NE İSE YARIYOR

lifed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat
Merhaba arkadaslar cs2 de primier modu ne ise yarıyor 24k puanım var ilk 10 a girene odül felan mı veriyorlar faceit yerine artık burayımı kullanıyorlar 2 yıldır oynamıyordum cs bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Hakan Keser
Merhaba arkadaslar cs2 de primier modu ne ise yarıyor 24k puanım var ilk 10 a girene odül felan mı veriyorlar faceit yerine artık burayımı kullanıyorlar 2 yıldır oynamıyordum cs bilgisi olan yardımcı olabilir mi
Premier yeni rekabetçi. Puanın ne kadar yüksek o kadar iyi. Başka bir olayı yok.

TheShazZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Eren Pestil
CSGO'daki rekabetçinin yerine premier geçti. Hayır faceit daha iyi premier'den şuan.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,569
İsim
Heath Ledger
Her sezon sonu sıfırlanacak diyorlardı. Acaba sezon sonu derece yapanlara bir kıyak çekerler mi ki

lifed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Premier yeni rekabetçi. Puanın ne kadar yüksek o kadar iyi. Başka bir olayı yok.
YASIM 14 E SPOR İÇİN HANGİSİNİ DENEMEK DAHA MANTIKLI SIRALAMADA 1200 SIRADAYIM PRİMİER DE FACEİT DE 4 LWL İM DAHA ONCE OYNAMADIM

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Hakan Keser
YASIM 14 E SPOR İÇİN HANGİSİNİ DENEMEK DAHA MANTIKLI SIRALAMADA 1200 SIRADAYIM PRİMİER DE FACEİT DE 4 LWL İM DAHA ONCE OYNAMADIM
e-spor işi biraz karışık. İkisinden de olur ama bi takımın falan keşfetmesi lazım. Tanınman lazım. Atıyorum yayıncı olursun falan ya da faceitte derece yaparsın falan anca o şekil olur bir şey olursa ama kimseyi espora yönlendirmem , tavsiye de etmem.

Top Bottom