Neler Yeni

CS2 Seçkin hesabım gitmiş

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Talha Özer
Arkadaşlar selamlar, yaklaşık 8-9 aydır cs ye giremiyorum bir takım nedenlerden dolayı. En son Cs2 çıktığında oynamıştım. O zamanlarda hesabım seçkindi. Seçkin hesaptı yani. Ama şuan girdiğimde seçkin gözükmüyorum. Yardımcı olabilir mi bilen varsa?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar selamlar, yaklaşık 8-9 aydır cs ye giremiyorum bir takım nedenlerden dolayı. En son Cs2 çıktığında oynamıştım. O zamanlarda hesabım seçkindi. Seçkin hesaptı yani. Ama şuan girdiğimde seçkin gözükmüyorum. Yardımcı olabilir mi bilen varsa?
Onbaşı, er, yüzbaşı gibi seviyen var mı? Varsa seçkinsindir

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Talha Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyun içinde levelin varmı ? ordan anlaşılır

Onbaşı, er, yüzbaşı gibi seviyen var mı? Varsa seçkinsindir
Arkadaşlar selamlar eskiden hepsi vardı artık yok adamlara yazdım bende bana yazdıkları:
10 Mayıs 2024'ten itibaren Counter-Strike 2'yi ilk kez başlatan oyuncular, daha önce CS:GO'da oynayarak ücretsiz Prime Status lisansı almışlarsa Prime Status'a sahip olmayacaklar.

Lütfen Prime Durumunun ücretsiz kopyalarını Steam Destek'teki hesaplara geri yükleyemeyeceğimizi unutmayın. Seçkin Durumu oyun içinden veya bu bağlantıyı kullanarak Steam Mağazası'ndan satın alınabilir.

Sorununuzla ilgili elimizdeki tüm bilgileri sağladığımız için bu yardım isteğini kapatıyorum. İlgisiz bir sorununuz varsa lütfen yeni bir yardım isteği açın; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

Gerçekten çok üzgünüm 15 dolar nasıl bulcam bilmiyorum bütün itemlerimi satsam eder mi ki

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar selamlar eskiden hepsi vardı artık yok adamlara yazdım bende bana yazdıkları:
10 Mayıs 2024'ten itibaren Counter-Strike 2'yi ilk kez başlatan oyuncular, daha önce CS:GO'da oynayarak ücretsiz Prime Status lisansı almışlarsa Prime Status'a sahip olmayacaklar.

Lütfen Prime Durumunun ücretsiz kopyalarını Steam Destek'teki hesaplara geri yükleyemeyeceğimizi unutmayın. Seçkin Durumu oyun içinden veya bu bağlantıyı kullanarak Steam Mağazası'ndan satın alınabilir.

Sorununuzla ilgili elimizdeki tüm bilgileri sağladığımız için bu yardım isteğini kapatıyorum. İlgisiz bir sorununuz varsa lütfen yeni bir yardım isteği açın; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

Gerçekten çok üzgünüm 15 dolar nasıl bulcam bilmiyorum bütün itemlerimi satsam eder mi ki
Şerefsizlere bak aynı şeye 2 defa satıyorlar. İnsanların gözünden nasıl kaçmış bu olay

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
MehmedVII

futwin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
kadir eren
kanka oncelikle uzulme 15 dolar cok buyuk bir para degil senin icin buyuk olabilir ama hayatta daha cok sey goreceksin o yuzden kafaya takmamalisin, cs primela oynamayi cok istiyorsan ve paran azsa en mantikli secenek steamde deger eden neyin varsa satip gerisini kendi paranla tamamlamak. 2. el steam hesaplari satin alabilirsin ama en fazla 100 200 lira fark ediyor ondan dolayi kendi hesabina al direkt itemlerini satip.
Mesaj otomatik birleştirildi:

-10 Mayıs 2024'ten itibaren Counter-Strike 2'yi ilk kez başlatan oyuncular, daha önce CS:GO'da oynayarak ücretsiz Prime Status lisansı almışlarsa Prime Status'a sahip olmayacaklar.- adamlar boyle bir karar aldiysa yapacak bir sey yok yani bunun cozumu sadece satin almaktir diye dusunuyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,576
Üyeler
154,767
Son üye
efeww0011
Top Bottom