Neler Yeni

csgo cfg dosyamı nasıl kullanırım?

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk
arkadaşlar format atıcam diye ana csgo klosörüne girdim ordan csgo oradan da "cfg klosörünü" hepsini drive me attım . ama şimdi ben o klosörü tekrardan attığımda ayarlarım geri gelmiyor . napabilirim arkadaşlar ? lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Cfg'ler yasaklandı diye biliyorum.

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ömer Baş
Instagram
omerbas55
Steam
https://steamcommunity.com/id/dangerv4
Discord
danGerv.4#8989
Drive'ına yüklemiş olduğun cfg klasöründe senin ayarlarını içeren cfg dosyasını bul ve csgonun cfg klasörüne at. Örneğin dosyanın ismi asd.cfg ise oyun içinde konsolu açıp exec asd yazıp cfgni aktive edebilirsin. Eğer hâlâ işe yaramıyorsa masaüstüne bir metin belgesi oluşturup oyun içindeki ayarlarını sırayla yazarak ( mesela cl_crosshair_size 1 yazdıktan sonra enter tuşuna basıp 2. kodu yazarak) cfg dosyan
ı tamamladığında farklı kaydet diyerek (tekrar ismini asd yaptığını farz ederek) asd.txt olarak görünen dosyanın sonundaki txt kısmını silip .cfg ekleyerek yeni cfg dosyanı oluşturabilirsin. Bunu da csgo klasöründeki cfg klasöeüne atarak oyun içinde konsola yazacağın exec asd komutu ile de aktive edebilirsin.

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Drive'ına yüklemiş olduğun cfg klasöründe senin ayarlarını içeren cfg dosyasını bul ve csgonun cfg klasörüne at. Örneğin dosyanın ismi asd.cfg ise oyun içinde konsolu açıp exec asd yazıp cfgni aktive edebilirsin. Eğer hâlâ işe yaramıyorsa masaüstüne bir metin belgesi oluşturup oyun içindeki ayarlarını sırayla yazarak ( mesela cl_crosshair_size 1 yazdıktan sonra enter tuşuna basıp 2. kodu yazarak) cfg dosyan
ı tamamladığında farklı kaydet diyerek (tekrar ismini asd yaptığını farz ederek) asd.txt olarak görünen dosyanın sonundaki txt kısmını silip .cfg ekleyerek yeni cfg dosyanı oluşturabilirsin. Bunu da csgo klasöründeki cfg klasöeüne atarak oyun içinde konsola yazacağın exec asd komutu ile de aktive edebilirsin.
İlk dediğin işeyaramadı. Tek tek yaptım tekrar ayarlarımı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,265
Üyeler
140,798
Son üye
Mert2445
Top Bottom