Neler Yeni

Csgo Oynatacak Laptop Tavsiyesi

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,609
İsim
Yavuz

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bende sürekli oynamıyorum. Ama gerçekten her eve bı laptop şart. Hele hele bizim gibi elektronik vb takip edenlere bence.
Ben elektrik ve elektronik teknisyeniyim aynı zamanda 8-9 senedir PC ile uğraşıyorum çevremde vs çokça sistem topladım verdim ama telefondan evet zorlanıyorum toplarken vs birde kendimi geliştirmek için çeşitli online programlara katılıyorum sertifika alıyorum nadir olsa da oyun oynuyorum kendime masaüstü çok kurdum ama gerçekten ev ortamı beni zorluyor PC yi koyacağım odada iki abim sigara içiyor ve bende sigara içilen ortamda duramıyorum tıkanıyorum hemen bu sebeple de artık masaüstü almama kararı aldım dedim uyguna laptop varsa alayım diğer odalarda dizime koyup oynarım öyle

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,609
İsim
Yavuz
Ben elektrik ve elektronik teknisyeniyim aynı zamanda 8-9 senedir PC ile uğraşıyorum çevremde vs çokça sistem topladım verdim ama telefondan evet zorlanıyorum toplarken vs birde kendimi geliştirmek için çeşitli online programlara katılıyorum sertifika alıyorum nadir olsa da oyun oynuyorum kendime masaüstü çok kurdum ama gerçekten ev ortamı beni zorluyor PC yi koyacağım odada iki abim sigara içiyor ve bende sigara içilen ortamda duramıyorum tıkanıyorum hemen bu sebeple de artık masaüstü almama kararı aldım dedim uyguna laptop varsa alayım diğer odalarda dizime koyup oynarım öyle
Aynı şekilde bende 5625u laptop aldım yeter diye. Hiç tatmin etmedi. Sana hocam kesin lazım bence :D

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

kırmızışarapp

80+ Silver
Gençler csgo düşük ayarlarda 100 FPS yukarısında oynatacak laptop önerir misiniz ekran 144hz olursa tadından yenmez ikinci el olursa daha uygun olur gibime geliyor desteğinizi bekliyorum iyi akşamlar dilerim 🙏
Abi ikinci el bir şey bak bence. Yoksa bu işten çıkamazsın sen XD

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

kırmızışarapp

80+ Silver
Apulu laptoplara bakabilirsin onun dışında. Yeni nesil inteller iyi ama pahalı. Amd tercih etsen daha iyi olur. Yada ikinci el 1050Tİ'lı vs. bir şeyler baksan olur bence. Alta foto bırakıyorum 14k olmuş bu laptop :' )
1673372875685.png

Top Bottom