Neler Yeni

CSGO ping konusunda yardım edebilecek var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bünyamin
Arkadaşlar merhaba ben CSGO yu açtıp oyamdığım zaman pingim normal fakat oyuna girdikten sonra esc ye bastığım zaman menü ekranının da pingi 700 e kadar çıkıyor bilgisi olan var mı ?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Arkadaşlar merhaba ben CSGO yu açtıp oyamdığım zaman pingim normal fakat oyuna girdikten sonra esc ye bastığım zaman menü ekranının da pingi 700 e kadar çıkıyor bilgisi olan var mı ?
Önceden anamenüyü açınca anlık oyun donuyordu, o yüzden oluyordu. sizde de oluyor mu bu? İnternet hızınız ne kadar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bünyamin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önceden anamenüyü açınca anlık oyun donuyordu, o yüzden oluyordu. sizde de oluyor mu bu? İnternet hızınız ne kadar?
Oyun donmuyor da bi güncelleme geldi ondan sonra oldu internetim kendim mobil verim onu kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
The End
Millencm ve turknt + comnt kullandıgım zaman bana da oluyordu, şuan bulunduğum yer gereği 55 almam gerekiyor ama ortalama 70 alıyorum diyebilirim ttnet te. +graph da.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Oyun donmuyor da bi güncelleme geldi ondan sonra oldu internetim kendim mobil verim onu kullanıyorum
Güncelleme sonrası olduysa, diğer güncellemede düzelebilir. eğer oyununuzu etkilemiyorsa bir süre katlanın.

Top Bottom