Neler Yeni

Cs Go Kasılır Gibi Ping Gibi Değil Gibi Bu Nedir Ya?

cgokhans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Gökhan Topal
Arkadaşlar merhaba. Acer yeni bir laptop aldım. (özellikleri soracaklar için intel i7 12650 işlemci, rtx 4060 ekran kartı, 32 GB RAM ve 1 TB sdd si var, W11 kullanıyorum). CS GO 2 oynarken kasılıyormuşcasına kopuk hareketler, ani hızlanmalar vs yaşıyorum. FPS ye baksan kasmıyor 136-230 arası değişiyor. Ping desen 84-100 gösteriyor. Nadir de olsa 500+ ping gördüğü de oluyor. Altyapı olmadığı için doğrudan bir şirketle anlaşıp internet bağlatamıyorum. Türktelekom hattım üzerinden dağıttığım internet ile oynuyordum 2-3 senedir. Ama şu iki üç artık oyun oynamaktan soğudum. Bazen videodakinden daha beter hal alıyor. Bazen öyle bir hal alıyor ki bir saniye hareket edip 3-5 saniye takılyıor sonra bi anda her şey hareket ediyor sonra yine donuyor. O arada cs go benim pingi 100 gösteriyor. Pingten dolayı oynayamıyorum deyince takım arkadaşları pingim 100 ne alakası var diyor. Sonuç olarak yaşadığım sorun Laptoptan kaynaklı bir sorun mudur yoksa tamamen internet ile alakalı mı çözemedim. Sizin düşünceniz nedir dostlar? (Türktelekom üzerinden hat sıfırlama, güvenli internet kapat mesajı, müşteri hizmetleri üzerinden yine hat sıfırlama her şeyi denedim sorunum çözülmüyor)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,316
Üyeler
140,806
Son üye
Algosamigo
Top Bottom