Neler Yeni

Okullar açılmadan bir sistem toplamam lazım yardım edebilecek var mı ?

Mert.k

80+ Bronze
1 ay önce doların kaç olduğundan haberin yok galiba
Bir ayoncehxhdb dolarindcibe kac odncueujrd haberin yog galibaaaa ne anlatıyon hacı sen çıkan sistemlere bak bakayım bunu param parça eder çıkan sistemler bu fiyattan daha uyguna daha güçlü sistemler çıkıyor boş yapma
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 ay önce doların kaç olduğundan haberin yok galiba
Önerdiğin sistemdeki ekran kartında bile hayır yok o seri kronik ısı sorunlu ve bu o model

Mert.k

80+ Bronze

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
eyyub sabri güler
Daha ucuza bu sistemi alabilirsiniz üstünede belki ekipman alırsınız.
bu sitede özelleştirme kısmı yokmu valorant oynadığım için ryzen 5 5600 kafasında bir işlemci daha iyi olabilirdi

ardpow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Arda
bu sitede özelleştirme kısmı yokmu valorant oynadığım için ryzen 5 5600 kafasında bir işlemci daha iyi olabilirdi
Malesef bu sitede özelliştirme yok ama bende bu sistemdeki aynı parçalar var ve valorantta akıcı oynatıyor darboğazda yaşamıyorum tavsiye ederim. Eğer özelliştirme istiyorsanız incehesap gibi sitelerde benzer sistemler bulabilirsiniz.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
5600x/1050 ti yaptim ben gayet memnunum bu ikiliyi toplamayu deneyebilirsin benim 1050 ti almak istersen 2 k ya satiyorum

Madem memnunsun niye satiyorsun diyenler icin kucagimda 2 ekran kartiyla otobuste yaziyorum bunu
sadece fps oyunlarında düzgün iş görür, 1050 ti ve 5600x saçma bir tercih, ekran kartı işlemcinin yanında çok düşük kalmış bu bütçeye fikir dahi olamaz.

Maykıl

80+ Silver
sadece fps oyunlarında düzgün iş görür, 1050 ti ve 5600x saçma bir tercih, ekran kartı işlemcinin yanında çok düşük kalmış bu bütçeye fikir dahi olamaz.
Sadece valorant oynuyorum yazmis ve bende buyuzden onerdim sadece valorant oynuyorum

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Okullar açılmadan bir sistem toplamam lazım yardım edebilecek var mı ? genelde Valorant oynuyorum işlemci ağırlıklı bir oyun işlemci güzel bir sistem önerirseniz sevinirim.
AMD İşlemci al bence

6500 XT öneren çok bak bence bi
Okullar açılmadan bir sistem toplamam lazım yardım edebilecek var mı ? genelde Valorant oynuyorum işlemci ağırlıklı bir oyun işlemci güzel bir sistem önerirseniz sevinirim.

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
Toplama yerine hazır sistem öneririm daha iyi olur toplamları pahalı oluyor

Hocam vatandan bilgisayarmi alınır ya :)

Top Bottom