Neler Yeni

Csgo Seçkin Hessap 280 tl daha ucuza alma şansım var mı kendi hessabıma

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusuf Doygunbaş
Csgo Seçkin Hessap 280 tl daha ucuza alma şansım var mı kendi hessabıma

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hayır yok ya seçkin açık hesap satın alıp dolandırılacaksınız ya da steamde seçkin fiyatı neyse onu vereceksiniz bu fiyata asla alınmaz r6 falan oynayın sağlam bi güncelleme gelmediği sürece eski tadı yok artık biraz bakiyeniz varsa idle master ile katlamaya çalışın

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusuf Doygunbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır yok ya seçkin açık hesap satın alıp dolandırılacaksınız ya da steamde seçkin fiyatı neyse onu vereceksiniz bu fiyata asla alınmaz r6 falan oynayın sağlam bi güncelleme gelmediği sürece eski tadı yok artık biraz bakiyeniz varsa idle master ile katlamaya çalışın
anladım hocam o zaman 280 verilmez csye ya saolun

jımalya

80+ Bronze
bi tane rus sitesi vardi 3 yil once cs hesabi almistim 30tl ye hala kullaniyom siteyi unuttum ama

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,731
İsim
Oğuz Oğuz
Csgo Seçkin Hessap 280 TL daha ucuza alma şansım var mı kendi hessabıma
Bynogame gibi sitelerden ucuza skin alıp pazarda satıp alabilirsin. Veya forumlarda bazı insanlar bakiyelerini nakite çeviriyor. Onlardan gift olarak alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusuf Doygunbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi tane rus sitesi vardi 3 yil once cs hesabi almistim 30tl ye hala kullaniyom siteyi unuttum ama
yok hocam kendi hessabımda istiyorum başka hessap deıl ya anladıgım akdarıyla 280den ucuza alma ıhtımalım yok saolun

Top Bottom