Neler Yeni

Csgo ya source 2 ne zaman gelecek?

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun
bu kadar saatim var bütün operasyon zamanlarında oyundaydım gozlemleyebildigim kadarıyla bu kanıya vardım fakat sizin dediğiniz de dogru fakat en bastaki kadar kâr etmek zor oluyor son zamanlarda alınca
Sukadar saatinin nekadraini kendin oynadın 😆

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
yahya batu bakaray
Sukadar saatinin nekadraini kendin oynadın 😆
Ekleyip bakabilirsin bir sürü seviye madalyam var çoğu kişi hem dotayi hem CS yi bu kadar oynadığıma inanamiyor belki dota oynayan varsa tanır beni 1 sene kadar turnuvalarda adım geçiyordu

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun
Ekleyip bakabilirsin bir sürü seviye madalyam var çoğu kişi hem dotayi hem CS yi bu kadar oynadığıma inanamiyor belki dota oynayan varsa tanır beni 1 sene kadar turnuvalarda adım geçiyordu
Son iki haftada 600 saat oynamişsın iki haftada toplam 600 saat yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende yapıyordum bi aralar son iki hafta etkinliğim 6000 saatti 30 tsne oyun çalıştırmıştim programla😆

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
yahya batu bakaray
o cs degil hocam kart düsürme programı

Bende yapıyordum bi aralar son iki hafta etkinliğim 6000 saatti 30 tsne oyun çalıştırmıştim programla😆
o kadar hakim degilim sadece idle master var onla kart dusuruyorum diger oyunların saatlerine bakıp anlayabilirsin

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun
o cs degil hocam kart düsürme programı

o kadar hakim degilim sadece idle master var onla kart dusuruyorum diger oyunların saatlerine bakıp anlayabilirsin
Evet bende idle daddyle yapmıştım profilimde 45 tane oyunda 1000 saatim var hfpwpbcw saldım sonra

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
yahya batu bakaray
Evet bende idle daddyle yapmıştım profilimde 45 tane oyunda 1000 saatim var hfpwpbcw saldım sonra
saat kasmak cok sacma degil mi ne ise yarıyor ki ben hayatımı 2 oyuna adadım guzelde vakıt gecirdim ama bir yerden sonra kaldı oyle yoksa saatim artardıda ne isime yarıcak tam bilmiyorum

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun
saat kasmak cok sacma degil mi ne ise yarıyor ki ben hayatımı 2 oyuna adadım guzelde vakıt gecirdim ama bir yerden sonra kaldı oyle yoksa saatim artardıda ne isime yarıcak tam bilmiyorum
Yok zaten bir işe yaradığı yok öylesine mesela tek işe yarar kısmı fivem rp sunucularına girerken saat istiyorlar onu yapıyorum

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun
fivem gta V de ki multi olan degil mi bir kere arkadaslarım sokmustu kafam kaldırmıyor ordakı sesleri
Multi ama modlarla vs roleplay sunucuları drift sunucuları çoğu şeyler var public bir yer yani sunucular var whitelist sunucuları oluyor rpler için kayıt olurken deneyim istiyorlar saat kasıyorum mesela her sunucuya girebiliyorum falan filen

Trekker

80+
Source 2 nin yakın bir tarihte gelebileceği tekrardan konuşulmaya başlandı ayrıca oyunda sürekli kesintiler oluyor. Benim düşüncem csgo bu ay sonunda source 2 ye geçecek ama tam bir geçiş olmayacak gibi önce açık beta süreci olacak sonra da eylülün ortasında da tam geçiş sağlanır yüksek ihtimal.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,922
İsim
Burak Karadağ
Gabe Follewer, Source 2'nin bu ay gelmeyeceğini ve en fazla operasyon getirileceğini belirtti.
Source 2 geliştirmeleri çok sıkı devam ediyor ve daha temiz ve rahat bir şekilde sunabilmek için sürekli test ediyorlar. Bu ay yetişmeyeceğini belirtti. Tahminen Eylül - Ekim gibi gelebilir dedi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,555
Üyeler
141,724
Son üye
Emrexxxx
Top Bottom