Neler Yeni

Ana Konu CSGO YATIRIMLARI TARTIŞMA KONUSU

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Bu konuda yardım almak isteyen, bilgisi olan, merakı olan herkes buraya yatırım yapabileceği veya yaptığı şeyleri atarsa tartışabiliriz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cs2’nin tanıtılmasıyla birlikte oyuna olan ilgi artacağı için skin, çıkartma vb. Şeylerin artacağını düşünüyorum. Ama hangi ürünler ne kadar artar bunu bilemediğimiz için tartışmanın yararlı olacağını düşündüm.
(Burada geçen tavsiyelere yatırım yapmak veya yapmamak herkesin kendi bileceği şeydir. Olası zarar etme durumunda suç atılması kabul edilemez!)

LÜTFEN İNCELEYİN:
Arkadaşlar dediğim gibi kasa alacaksanız şu kriterlere dikkat edin:
+ kasa içeriğindeki bıçaklar
+ ucuz olması
+ aktif drop pool kasası olmaması
+ açılma istatistiklerinin yüksek olması
AKTİF DROP POOL KASALARI:
6A9346B4-428D-41F6-836F-3091A8AEEC67.jpeg

Son düzenleme:

Aderal

80+ Bronze
Bıçak önerisi yapabilecek var mı ucuz ve yatırımlık

Deniz_

80+
Hocam 2 sorum var
1-) Hiç seçkin satın almadım. Eğer satın alırsam Cs 2 ücretsiz mi olacak yoksa ona da mı ekstra ücret ödenecek ?
2-) Seçkin almadan oynadığım için maç sonunda çıkan kasaları açma hakkım olmuyordu. Şimdi satın alırsam geçmişteki tüm kasalar görülecek mi yoksa sıfırdan mı başlamış olacak ?

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,528
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Bıçak önerisi yapabilecek var mı ucuz ve yatırımlık
Cs 2 haberiyle dahi arttı. Öncesinde Huntsman Knife alınabilirdi, özellikle Ultraviolet. Şu an fiyatını bilmiyorum fakat genel olarak Huntsman Knife'lara bakabilirsin.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
100TL ile kasa almak çok daha mantıklı.
Aktif drop havuzundaki kasalar dışında bütün kasaları tavsiye ederim. Prizma 1-2 danger zone falan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 2 sorum var
1-) Hiç seçkin satın almadım. Eğer satın alırsam Cs 2 ücretsiz mi olacak yoksa ona da mı ekstra ücret ödenecek ?
2-) Seçkin almadan oynadığım için maç sonunda çıkan kasaları açma hakkım olmuyordu. Şimdi satın alırsam geçmişteki tüm kasalar görülecek mi yoksa sıfırdan mı başlamış olacak ?
1-) ekstra ücret yok
2-) sıfırdan başlayacaksın

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,528
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Hocam 2 sorum var
Cs 2 herkes için ücretsiz bir güncelleme.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Cs 2 haberiyle dahi arttı. Öncesinde Huntsman Knife alınabilirdi, özellikle Ultraviolet. Şu an fiyatını bilmiyorum fakat genel olarak Huntsman Knife'lara bakabilirsin.
Parlak talon bıçakları da artabilir.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
CS'de kötü durupta CS2'de görünüşü güzelleşen skinlerin fiyatı epey artar. Örneğin Deagle Bronz Deko FN, 12 bandından 45'lere kadar fırladı. CS2'de baya hoş duruyor, stickerlar da aynı şekil.
Bu vardı bende yatırım için bekletiyordum bir anlık enayilikle birlikte kaptırdım, 4K çöpe gitti

Top Bottom