Neler Yeni

Custom Kaliteli Klavye Yardımcı olur musunuz ?

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
Ben Gmk67 toplayacağım toplu olarak. 1 hafta kadar süren varsa ve Istanbul'da isen test edip alabilirsin. Piyasadakiler gibi saçma sapan şekilde 4500 liralara satmayacağım. Akko cream yellow v3 pro ile toplayacağım zamanin varsa bir kaç gün bekle. Özelden iletişime geçebilirsin.
boyutu uymuyor isteklerine

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
pudding keycapsler var ve bu attıklarım var şeffaf hyperx türkçe pudding var ona da bakabilirsin
siteden alırken mail veya mesaj olarak ücreti düşük gösterirler whatgeek'e söylersen
hyperxin türkçe keycapsleri buna uymaz bir kaç tuş farklı kalınca da çok göze batıyor

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Taylan Şimdi
hyperxin türkçe keycapsleri buna uymaz bir kaç tuş farklı kalınca da çok göze batıyor
Klavyeyle gelen keycapslerde puding olarak geçiyor ama yazı baskıları şeffaf değil karanlıkta zorluk çekmek istemiyorum

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
Klavyeyle gelen keycapslerde puding olarak geçiyor ama yazı baskıları şeffaf değil karanlıkta zorluk çekmek istemiyorum
çekmezsin bence ekstra keycaps almana gerek yok tuşların yerini az çok ezbere biliyorsundur zaten. şık dursun, güzel dursun dersen o ayrı tabi ama o tarz keycapsler de genelde ışık geçirmiyor zaten

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Taylan Şimdi
çekmezsin bence ekstra keycaps almana gerek yok tuşların yerini az çok ezbere biliyorsundur zaten. şık dursun, güzel dursun dersen o ayrı tabi ama o tarz keycapsler de genelde ışık geçirmiyor zaten
Bu şekilde sipariş verip bir kaç tane el yapımı kristal keycaps almak yeterli diyorsun yani hocam? Birde gateron yellow brown Red hangisi neye göre tercih edilmeli

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Hocam bu gk87 bana kafayı yedirtecek tam zevkime göre atmışsınız ben de tam Whatgeek.com'dan bakıyordum. Bu ürünü bu şekilde alırsam sonra istediğim gibi costum edebilirim değil mi her türlü değişikliğe uygun bir klavye diye anladım ? :)
Birde ben buna bir kaç tane newkeycaps'ten şekilli tuş alırım. Bu sizin attığınız site mi daha güvenilir ve hızlı yoksa whatgeek.com mu ? Birde bu klavyeye uyumlu şeffaf veya tuşların harflerini aydınlatan tuş takımı atabilir misiniz umarım dediğimi anlatabilmişimdir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam https://www.whatgeek.com/products/s...yboard-with-tft-screen?variant=44089933365501 Şu model ile uyumlu puddings keycaps tarzı bir şey var mıdır şeffaf ve tuşları da gösteren 🙏
gk 87 ve lk 75 ikisinide kullanıyorum. gk 87 alırsan sarı switch almalısın muhakkak. lk 75 ise mercury switch öneririm. gk 87 yi istediğin gibi modlayabilirsin. kutu içeriğinden bir sürü yedek keycap ve switch çıkıyo. istersen ekranı söküp oraya da switch takabiliyosun ve del scroll gibi tuşları oraya atayabiliyosun. multimedya tuşlarını da söküp istediğin başka bi yere takabilirsin. onların yerine de switch takılıyo youtube da detaylı videoları var. space tuşunu ise ister büyük tek tuş olarak istersen de küçük çift tuş olarak kullanabilirsin. tek tuş olunca sesi iyi olmuyo yalnız. banggoddan alabilirsin ben baya ürün aldım 2 3 hafta içinde ulaştırıyolar sorunsuz bi şekilde

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
[TRY3,876.00 7% OFF]GAMAKAY LK75 75% Üçlü Model Mekanik Klavye RGB PBT MDA Hot Swap 83 Tuş Kablosuz Oyun Klavyesi TFT Akıllı Ekran ve Düğme ile Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood
[TRY4,029.82 13% OFF]SKYLOONG GK87 PRO Sparta Mekanik Klavye Üç Model Gateron 3.0 Switch PBT Hot Swap Düğme RGB Aydınlatmalı Yastık Oyuncu 2.4G Bluetooth Kablosuz Oyun Klavyesi Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood
Hocam skylong harika duruyor nasıl toplamak lazım bunu ne yapıyoruz şimdi ben ne klavye topladım ne de yurtdışından ürün aldım bilmiyorum :(

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
Bu şekilde sipariş verip bir kaç tane el yapımı kristal keycaps almak yeterli diyorsun yani hocam? Birde gateron yellow brown Red hangisi neye göre tercih edilmeli
https://www.keychron.com/blogs/news/gateron-mechanical-switch-guide burdan bakabilirsin aralarında basım hassasiyeti farkı var yellow redden daha hassastır brown olan ise biraz daha sert bir basma gerektirir ayrıca brown switchte basarken tuşlara tıkladığını hissedersiniz. ses farkı da var yellow ve redin sesi hemen hemen aynıdır ikisi de sessiz olarak geçer brown bir tık daha sesli.

Hocam skylong harika duruyor nasıl toplamak lazım bunu ne yapıyoruz şimdi ben ne klavye topladım ne de yurtdışından ürün aldım bilmiyorum :(
bunlar hazır klavyeler direkt alıp kullanıyorsunuz çinden gelmesi 2-3 hafta sürüyor genelde ama normal türkiyeden ürün almışsınız gibi oluyor bir fark yok

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
hiç bi şey yapmana gerek yok sipariş ver hazır olarak geliyo zaten. ileride istediğin gibi değiştirebilirsin

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Taylan Şimdi
Hocam daha önce custom kullanmadığım için gk87 PRO gateron yellow switch TR deki bilinen markaların hangi klavyesine denk aldığım klavyenin kalitesini anlayabilmek amacıyla soruyorum
gk 87 ve lk 75 ikisinide kullanıyorum. gk 87 alırsan sarı switch almalısın muhakkak. lk 75 ise mercury switch öneririm. gk 87 yi istediğin gibi modlayabilirsin. kutu içeriğinden bir sürü yedek keycap ve switch çıkıyo. istersen ekranı söküp oraya da switch takabiliyosun ve del scroll gibi tuşları oraya atayabiliyosun. multimedya tuşlarını da söküp istediğin başka bi yere takabilirsin. onların yerine de switch takılıyo youtube da detaylı videoları var. space tuşunu ise ister büyük tek tuş olarak istersen de küçük çift tuş olarak kullanabilirsin. tek tuş olunca sesi iyi olmuyo yalnız. banggoddan alabilirsin ben baya ürün aldım 2 3 hafta içinde ulaştırıyolar sorunsuz bi şekilde

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Hocam daha önce custom kullanmadığım için gk87 PRO gateron yellow switch TR deki bilinen markaların hangi klavyesine denk aldığım klavyenin kalitesini anlayabilmek amacıyla soruyorum
kullanım hissiyatı olarak buna denk gelebilecek pek bi klavye yok tr de. yani bilindik markaların klavyelerinden çok daha iyi. Ancak rog azoth falan bununla kapışabilir. azoth malzeme kalitesi olarak bence daha iyi ama gk 87 hem daha ucuz hem de üzerinde gelen switchler azoth dakilerden daha iyi. Ayrıca gk87 tamamen modüler istediğin gibi özelleştirebilirsin. istersen ekranı sök klavyenin ortasına tak. sadece yazılımı karmaşık onu da yt den videolar izleyerek çözersin. Ama benim gözlemim gamakay lk75 skyloong gk87 pro dan bi tık daha kaliteli

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Taylan Şimdi
@MuratTheFounderOfGariban @freygasm sizin custom önerileriniz nedir hocalarım
Max 4.7 5k

Arkadaşlar 5000 TL ye parça parça klavye toplayabilen yardımcı olup seçenekleri gösterebilecek birisi yok mu gerçekten ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,017
Üyeler
146,609
Son üye
kayahanmehmet
Top Bottom